Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

V centru Prahy zabíjel opilý Rus. Sraženou ženu vezl 30 metrů na kapotě luxusního auta

Ulice Myslíkova a Spálená. O silvestrovské noci tam došlo k tragédii.
V pondělí ráno jsme vás informovali, že v centru Prahy o silvestrovské nemoci zemřela šestadvacetiletá žena. Srazil ji opilý řidič, který zkoušel v protisměru předjet tramvaj. Dívka byla na místě mrtvá. Opilý řidič pochází z Ruska.

V noci z 31. prosince 2017 na 1. ledna 2018 byla v centru Prahy usmrcena šestadvacetiletá žena. Luxusním vozem ji přejel opilý řidič, který ve vysoké rychlosti předjížděl tramvaj. Dívku smetl na přechodu.

Slavící lidé, kteří byli v v centru města, si to s ním vyřídili ručně. Pak přijela policie a muže zadržela. Podle informací České televize řídil luxusní vůz značky Mercedes mladý Rus. Zabitá dívka, která chtěla s přáteli oslavit příchod roku 2018, pochází z Kolumbie.

„Tu holku nabral na přechodu. Pak ji "vezl“ asi třicet metrů na kapotě. Byl totálně ožralý. Chtěl od nehody ujet, ale svědci mu v tom zabránili. Potom si ho vyzvedli policisté,“ uvedl svědek tragédie. Muž prý schytal od svědků celého neštěstí několik ran. Opilí lidé si na něm vybili svou zlost. Pak přijela police a opilého řidiče odvezla na služebnu.

Podle policejního mluvčího Jana Rybanského bylo řidiči orientační dechovou zkouškou naměřeno přes dvě promile alkoholu. Záchranáři zkoušeli dívku resuscitovat, ale bez úspěchu.

Ruský občan čeká v čele předběžného zadržení na obvinění. Hrozí mu až 8 let za usmrcení z nedbalosti.

Související články

Další články