Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Potvrzeno: Top Gear je mrtvý! Jeremy Clarkson to oznámil prostřednictvím bulváru! Co řekl?

Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May se už s logem Top Gearu v tanku
po Tower Bridge zřejmě nikdy neprojedou. Se show je zřejmě amen.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Top Gear pro letošek končí určitě, pravděpodobně však končí navždy! Britský deník The Sun uveřejnil sloupek Jeremyho Clarksona, hlavního protagonisty skandálu, který jasně naznačuje, že je vymalováno.

Od úterního suspendování hvězdy Top Gearu, která v kauze „steakgate“ dala pěstí produkčnímu kvůli cateringu, všichni fanoušci nejslavnější automobilové TV show na světě věřili, že se spor moderátora s domovskou BBC podaří urovnat.

Nestalo se.

Veškeré dohady nakonec ukončil sám hulvát a čerstvě rozvedený rasista a násilník Clarkson (54), který uveřejnil v bulvárním deníku The Sun sloupek, ve kterém se k situaci vyjádřil a mezi řádky lze vyčíst, že s Top Gearem je konec.

Clarkson v textu neustále odkazuje na svět zvířat a s humorem a sarkasmem sobě vlastním na úvod píše: „Myslím, že je fér říci, že příroda udělala chybu, když vynalezla dinosaura. Byl příliš velký, příliš násilný a s tak malýma bezmocnýma ručičkama, že by nikdy nebyl schopen zacházet s těžkou technikou nebo si alespoň užít trochu zvláštního času pro sebe … Všichni dinosauři zemřeli a teď, po letech, nikdo netruchlí nad jejich odchodem. Tito velcí a impozantní tvorové už nemají místo ve světě, který se změnil.“

Znepokojivý úvod ovšem doplňuje dál ještě znepokojivější konstatování, ve kterém se moderátor vyjadřuje k petici na svou podporu, za kterou sice děkuje, ale nenechává nikoho na pochybách, že byla asi zbytečná: „Můžete nyní zahájit tolik kampaní, kolik chcete, zavolat na pomoc politiky ze všech stran. Ale musí přijít den, kdy musíte zamávat obrovským příšerám a jít dál.“

Celé vyjádření Clarksona, které nadepsal titulkem „Tak jsme ztratili tygra, ale získali hlemýždě s jedovatou slinou“, si můžete přečíst zde, ale budete si muset lehce připlatit za plnou verzi textu.

Ale pochybovat o našich slovech nemusíte. Ostatně už ve čtvrtek zasel zásadní sémě pochybností o urovnání celého sporu další aktér show, moderátor James May (52), kterému stačila tři slova: „Top Gear je mrtvý“ a fanoušci show mohli pomalu začít plakat, v čemž je utvrdil právě Clarkson svým textem, který jasně vzkázal to, co nikdo z desítek milionů příznivců pořadu po celém světě nechtěl slyšet a stále tomu odmítá uvěřit.

Že Top Gear je mrtvý.

Související články

Další články