Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Potvrzeno: Tahle rádoby hvězdička nás tahala za nos a konečně přiznala přifouknuté rty. V sedmnácti letech!

Jablko vůbec nespadlo daleko od stromu.
+ Další 4 fotografie
Další americká celebrita se pomalu začíná podobat plastikové Barbie. Tentokrát je ale řeč teprve o sedmnáctileté hvězdě reality show.

Nadpisu se moc neděste, sociálku na rodiče příliš vyspělé dívčiny volat nemusíte. Jak někteří už možná odtušili, řeč je totiž o Kylie Jenner (17). Což je ségra Kim Kardashian (34), takže jsou všechny případné nejasnosti určitě už zodpovězeny.

Se zvětšenými rty se na veřejnosti poprvé objevila v závěru loňského roku. Po celou dobu se jí však skutečné pozadí záhadně nabyté kačeří pusy dařilo úspěšně zatloukat a na otázky novinářů neustále odpovídala, že se jedná pouze o chytře použitý make-up nebo se odkazovala na použití zázračného pusátka. A je jí přece teprve sedmnáct, tak jaképak plastiky?

My jsme ale věděli své a to nám bylo konečně i potvrzeno!

Stalo se tak v nejnovější epizodě reality show Keeping Up With the Kardashians, v níž Kylie se svou povedenou rodinkou účinkuje. V jedné scéně se mladá hvězdička strachuje další porce otázek všetečných žurnalistů ohledně rtů. Rozsekne to ovšem starší Khloé Kardashian (30), která v dalším záběru řekne, že její sestra se opravdu rozhodla pro zvětšení pomocí injekcí a ona nechápe, proč to pořád před ostatními skrývá.

Kylie poté nezbylo nic jiného než jít s pravdou ven a konečně potvrdila, že má ve svých rtech umělé výplně. Aleluja! Snad bude svět nyní řešit i trochu závažnější problémy. Aspoň na chvíli.

A je to tedy v suchu. Už se nemusíte pouštět do nesmyslných Kylie Jenner Challenge a zvětšovat si rty pomocí skleniček nebo pusátek. „Přírodního vzhledu“, jakým se může pyšnit Kylie, těmito technikami opravdu nedosáhnete.

Mohlo by vás zajímat

Další články