Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Potvrzeno! Silikonová Zdenička chodí s tímhle vysolárkovaným panákem. Víme, s jakou další hvězdou reality show randil předtím

Zdenička je zamilovaná do tohohle umělohmotného muže.
Zdroj: facebook.com

Kdo si myslel, že románek Zdeničky Souškové (25) a bouřliváka Thomase Castella (38) vydrží i po tom, co oba ve Vile skončí, měl by okamžitě zrušit předplatné časopisu pro náctileté a přestat v televizi sledovat filmy na motivy románů Rosamundy Pilcher.

Zatímco Thomas se uchýlil do náruče Silvie Řehákové, sexbomby s hanbatou minulostí, Zdenička se začala čím dál víc motat kolem moderátora Michala Šedy a po pár týdnech potvrdila oficiální vztah. Šeda je k bakelitové Zdeničce ideálním partnerem, v šoubyznysu se stále pokouší prorazit na vyšší level, než je moderování béčkových akcí, a dokonce se chtěl dostat i do televize. Stejně jako jeho nová holka si pěstuje svou vizáž Kena, takže podle tohoto páru možná časem začne známý výrobce plastových panenek vyrábět jejich kopie.

Šeda si zřejmě na holky z reality show potrpí, předtím totiž randil s Lenkou Hovorkovou, která soutěžila v Hotelu Paradise.

Související články

Další články