Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Potvrzeno! Petra Kvitová nastupuje v plné zbroji na Roland Garros! Jak ji přijala Paříž?

Petra je naše hvězda!
Zdroj: profimedia, Instagram
+ Dalších 12 fotografií
Petra Kvitová je definitivně zpět! Oficiální seznam hráček je na světě a Petra na něm rozhodně nechybí! Jak to s ní v Paříži vypadá?

Tenistka Petra Kvitová na mimořádné tiskovce potvrdila, že se zúčastní Roland Garros – French Open 2017. Jako patnáctá nasazená se po poledni objevila v oficiálním seznamu hráček. Její první dvouhra antukového turnaje bude s Američankou Julií Boserup, ta je 86. na žebříčku WTA.

Paříž zalitá sluncem přivítala oblíbenou českou hráčku s otevřenou náručí. Petra je zde brána jako velká bojovnice, už při čtvrtečním tréninku v areálu Rolanda Garrose se potkala s kamarádkou Lucií Šafářovou, která jí je zde oporou. Na její trénink se přišlo podívat hned několik desítek lidí. Na každém kroku naši tenisovou hvězdu někdo zdraví a blahopřeje jí k uzdravení.

Petra působí vyrovnaně, vesele, šíří kolem sebe jen pozitivní energii. Je vidět, že se na tento turnaj moc těšila, není divu po tak otřesném prosincovém přepadení, které si prožila. Téměř čtyřhodinová operace ji tenkrát stála mnoho sil. Ale i přes to se Petra nevzdala a stihla se zotavit rychleji, než předpokládala většina odborníků.

Tenistka Boserup má letos na WTA Tour bilanci 12–12, na antuce 2–3. Pro Petru to bude určitě velký boj, nicméně celý národ a tenisový svět téhle dívce drží pěsti!

Související články

Další články