Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Tvrdá rána pro Pavlu Tomicovou. Doufala v návrat do Zoo, o svou šanci ale definitivně přišla

Pavla Tomicová v ZOO.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
Předchozí Další
+ Dalších 15 fotografií
ROZHODNUTÍ

I když mělo jít jen o dočasnou nepřítomnost Pavly Tomicové (61) v seriálu Zoo, nakonec se potvrdilo to, před čím eXtra.cz varuje již od začátku: herečka, kterou zradilo zdraví a musela si dát takzvaně „oraz“, už se nemůže vrátit, i když se na to od začátku těšila. Potvrdila nám to i TV Prima.

Pavla Tomicová a její konec v Zoo

O tom, že národem oblíbená představitelka veterinářky Anežky Krásné Pavla Tomicová ze dne na den skončila v seriálu Zoo, jsme na webu eXtra.cz informovali 18. března.

„Nejdřív se to šuškalo a pak nám to i potvrdili, že Pavla Tomicová se už v seriálu vůbec neobjeví. Musí se kvůli ní narychlo přepisovat scénáře, měnit natáčecí plány, je kolem toho tady docela zmatek,“ tvrdily naše důvěryhodné zdroje ze štábu s tím, že by herečka mohla čistě teoreticky stihnout aspoň kousek závěru seriálu, který se právě teď dotáčí.

I ona sama to v reakci pro naši redakci brala spíš než coby ukončení spolupráce jako její přerušení.

Později se přece jen objevila jiskřička naděje. „Bylo nám řečeno, že scenáristé dostali za úkol připravit dvě verze scénářů: první s Pavlou, druhý bez ní. Prý o ní nemají od doby, co se omluvila, že nemůže natáčet, vůbec žádné zprávy, nic nevědí, ale doufají, že se její stav přece jen brzy zázračně zlepší a ještě si bude moci zahrát. Diváci i my tady ji všichni máme moc rádi a bez ní to není ono,“ sdělil jeden z našich informátorů.


Už je to definitivní, nevrátí se

Jenže nakonec je vše jinak. „Pavla by úplný konec čistě teoreticky stihla, ale nakonec se produkce rozhodla, že ji do Zoo vracet nebudou. Mají toho už hodně natočeného a dělalo by jim to bordel v návaznostech, takže tuhle variantu nakonec vedení zatrhlo,“ sdělila eXtra.cz nejčerstvější informaci dobře informovaná členka štábu. Jako vždy v podobných případech, ani ona si nepřála být jmenována: na Primě s novináři pomalu nesmí mluvit nikdo jiný než k tomu určení tiskoví mluvčí.

Tomicová ale nemusí smutnit. Na divadle bude mít určitě spousty prostoru k seberealizaci, TV Prima s ní navíc počítá i do budoucna.

Doporučené video: Herecké umění Pavly Tomicové:


„Zbývá již jen několik natáčecích dnů seriálu Zoo a příběh se uzavře. Na Pavlu Tomicovou se ale budeme těšit v dalším projektu,“ potvrdil eXtra.cz naše informace PR koordinátor Zoo Josef Ducký.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy