Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Potvrzeno! Onder dostal kopačky, aby si Hunčárová mohla užívat sexu s Ridim!

Zdroj: Profimedia, Facebook
+ Dalších 8 fotografií
Štěbetali si o tom všichni tanečníci ve StarDance. Lucie Hunčárová a kuchař Emanuele Ridi byli něco víc než jen taneční partneři. Lucie navíc po osmi letech dala kopačky tanečníku Onderovi. A prý v tom nikdo třetí nebyl. Což je klasická výmluva všech ze světa šoubyznysu.

Samozřejmě v tom někdo třetí BYL! Lucie si stěžovala, že Ondera dostala sláva a on na ni neměl čas. Přitom teď randí s mužem mnohem známějším, než je tanečník! Už na StarDance si měla začít románek s kuchařem Emanuelem Ridim. To se potvrdilo a stačilo k tomu pár fotek.

Páreček totiž odjel na dovolenou do Itálie, konkrétně do luxusního lyžařského střediska v oblasti Tridentska v Horní Adiži. A bydlí v moderním pětihvězdičkovém hotelu Alpina Dolomites. Na tuto skutečnost upozornil web expres.cz

Na svých fotkách jsou zvlášť Kromě jedné, kde si Ital v pozadí vyfotil i svou novou kočku. Jinak přidávají na sociální sítě fotky stejného hotelu, jídla, vířivky, lanovky apod. Je jasné, že by musela být OPRAVDU VELKÁ NÁHODIČKA, kdyby se v podobném resortu potkali čirou náhodou.

Společně si užívají luxusní dovolenou a Lucii najednou nevadí, že její partner je také slavný a zaneprázdněný. "Postupem času se z nás stali workoholici a možná se Honzovi sláva zalíbila více než mně," tvrdila Lucie.

A o svém tanečním partnerovi mluvila vždy velmi neurčitě, ale nechávala si zadní vrátka otevřená. Hlavně díky poznámkám o manželce. „S Manuelem jsme si ve StarDance rozuměli. Respektoval mě, takže jsme měli přátelský vztah, který nevymizel, stýkáme se dodnes. S manželkou ukončili vztah už před dvěma lety a Manu rozhodně není příčina krachu našeho vztahu s Janem Onderem,“ řekla Blesku.

Související články

Další články