Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Potvrzeno: Dr. House skutečně přijede do Prahy! Víme, kolik zaplatíte za VIP vstupenky!

MUDr. Gregory House se řítí do Prahy, už je to jisté!
Zdroj: profimedia.cz

Jak server eXtra.cz informoval jako první, do Prahy se v červenci dostaví osobně Dr. House.

Přestože ještě není k dispozici oficiální tisková zpráva pořadatele, eXtra.cz se podařilo během dopoledne zjistit podrobnosti.

Představitel Gregoryho House, britský multitalent Hugh Laurie (53) by měl v Praze zahrát 26. července, a to na jediném koncertě, který bude hostit Kongresové centrum.

Podle zdroje mimořádně blízkého jedné z distributorských firem se chystá pořadatel zítra celou věc oznámit, příjezd House totiž stále není potvrzen jaksi oficiálně.

Laurie má vystoupit s kapelou Copper Bottom Band a na svého seriálového oblíbence si v jeho muzikantské podobě budete moci zajít nejlevněji za šest stovek, VIP lístky by měly stát necelé dva tisíce, vše jsou zatím ale jen naše sice ověřené, ale pořadatelem nepotvrzené informace.

Mlčí zatím i TV Nova, která by podle našeho dalšího zdroje měla být coby kanál, který u nás seriál vysílá, hlavním mediálním partnerem koncertu a jediným médiem, které patrně s Lauriem pořídí v Praze větší materiál.

Podrobnosti má snad údajný pořadatel akce, společnost NOGUP agency, zveřejnit v nejbližších hodinách, ale už teď je jasné, že pokud se potvrdí, bude v letošní okurkové sezoně rozhodně o čem psát.

Související články

Další články