Protože od dnešní tiskovky Primy FTV k VyVoleným nečekáme nic než mlhu a kalení vody ohledně dost chaoticky připravovaného projektu, který navíc narušují zásadní personální změny v manažerských strukturách televize, dovolujeme si na nic nečekat. Radši vám sami oficiálně potvrdíme něco dalšího ze zákulisí, protože na pražské Palmovce, kde televize sídlí, nesnášejí, když za ně něco oficiálně potvrzujeme.

Ale my si to můžeme dovolit, protože máme mezi tamními zaměstnanci řadu čtenářů a konfidentů. Jeden z nich, televizní technik, který spolupracuje přímo se štábem režisérky Šárky Šedivé, jedné ze zásadních postav celé show, nám vykecal: „Natáčeli jsme medailonky se Zvěřinou. Jo, a pak taky s Emilem, tím horníkem, což je pořád stejný kokot,“ dozvěděli jsme se, včetně podrobností o tom, jak Zajac i po letech vnucoval štábu svou hornickou přilbu a další okoukané a dávno zapomenuté serepetičky.

Ve vile se oproti výše zmíněné dvojici neobjeví jak vítěz první řady Vladko, tak skutečná legenda první řady – striptérka, malířka a bůh ví, co ještě Regina Holásková (35), která se před produkcí show dokonale zesměšnila. Když jí ani po měsíci nezazvonil telefon právě od Šedivé, která má casting VIP hostů vily na starosti, vzala otěže do svých rukou. Hovoří další zdroj: „Holásková sem normálně poslala přihlášku, koukali jsme na to jak z jara, navíc ne jako Regina Holásková, ale jako Regina Agia, malířka. No nic, neprošla, i když nevylučujeme, že ji Šedivá nakonec oslovila jako celebritku. Každopádně s tím, že by se bývalý soutěžící znovu přihlásil jako soutěžící, jsme se zatím nesetkali. Oni se spíš různě připomínají jako hvězdní hosté, ale že by si někdo vyplňoval přihlášku na casting jako lůza, to ne.“

To ale zdaleka není vše. Modelka Dominika Mesarošová (27) nám dnes potvrdila, že ji Prima přemlouvala také: „Komunikoval se mnou programový ředitel Petr Vladyka, kterého ale mezitím odvolali, a už se neozvali,“ krčí rameny modelka, která zřejmě nepochopila, že ji Vladyka možná v reálu neoslovoval do VyVolených, ale spíš testoval, co by všechno byla známá silikonová královna schopna pro svou účast udělat, hi hi.