Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Potvrzeno: Daniel Hůlka bydlí v karavanu, co se stalo s jeho luxusním domem v Jevanech?

Daniel má přítelkyni, ale prozradit o ní nechce ani slovo.
Zdroj: profimedia.cz
Oblíbený zpěvák a držitel Zlatého slavíka z roku 1998 Daniel Hůlka vyměnil svoji obrovskou vilu v Jevanech, kde žije od svého narození, za mobilheim. Tedy takový čtyřpokojový karavan.

Zpěvák Daniel Hůlka se chystá bourat svůj dům, kde žil od narození a který postavil jeho dědeček v Jevanech u Prahy. Pořídil si na zahradě takzvaný mobilheim, ve kterém bude po přechodnou dobu žít. „Rozhodl jsem se, že rekonstrukce domu by byla už tak nákladná a nesmyslná, že je lepší dům zbourat celý. Rád bych také měl nový dům, už více připravený pro rodinu, kterou bych si moc přál,“ řekl Hůlka, který přiznal novou lásku.

„Ano, jsem čerstvě zamilovaný, mám nový vztah. Má partnerka není ze šoubyznysu, není potřeba proto o ní více mluvit,“ dodal Hůlka, který i se svojí láskou momentálně bydlí v mobilheimu, domě na kolečkách, který má postavený před svým domem na zahradě.

„Je to naprosto skvělé, pohodlné, čtyřpokojové, luxusní bydlení. Dá se v tom žít úplně parádně,“ dodal Hůlka na představení muzikálu Marie Antoinetta v Divadle Hybernia, kam se Hůlka po letech vrací. Na představení Dan losoval diváky, kteří si užijí večeři s Antoinettou a králem Ludvíkem, tedy Ivou Marešovou a Michalem Novotným, v luxusní restauraci. V Divadle Hybernia budeme Hůlku nyní vídat pravidelně. Je první odtajněnou hvězdou očekávaného muzikálu Sibyla, kde bude hrát krále Šalamouna. Premiéra je naplánována na březen příštího roku.

Související články

Další články