Producenti pochopili, že nejvíc do kasičky sype stará dobrá klasika. Třeba takový kultovní seriál Akta X se taky dočkal nového pokračování. A točit se bude i seriál Plný dům, taktéž s původním obsazením. Diváci mají prostě rádi svoje jistoty.

Teď jsou na řadě i Gilmorky a tvůrci slibují velké věci. Podle zdrojů z natáčení se místo seriálu, který má stopáž kolem 45 min, má natáčet takový televizní film trvající 90 min. Hodina a půl Gilmorek, no my skáčeme do stropu!

Seriálová máma Lauren Graham vypadá pořád skvěle, stejně jako její filmová dcera Alexis Bledel. Ta má být podle některých drbů dokonce těhotná, což by se na natáčení určitě ukázalo. V holčičí bandě nebude chybět Lorelainina nejlepší kámoška Sookie. V reálu herečka Melissa McCarthy pořádně zhubla, takže už to nebude ta oplácaná kuchtička, co nevystrčí nos z kuchyně. Na její proměnu se podívejte ZDE.

Z chlapů se můžete těšit na morouse z kavárny Luka. Ten prostě u Gilmorek nesmí chybět. A v seriálu se objeví i podivín Kirk, který celé městečko vytáčel svými šílenými nápady.