Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Potvrzeno: Aneta Veronika vyhrála anketu o nejprsatější zpěvačku

Potvrzeno: Aneta Veronika vyhrála anketu o nejprsatější zpěvačku
Zdroj: Se souhlasem Anety Veroniky
+ Dalších 6 fotografií
Erotické okénko

Blonďatá kráska Aneta Veronika Horáková vyhrála anketu o nejprsatější zpěvačku. Její dmoucím poprsím se pokochejte v naší sexy a na maximum rozpálené galerii.

Aneta Veronika Horáková vyhrála anketu o nej dekolt

Nechtěli to rozhodovat za vás, a tak před pár týdny vyhlásili na webu Firststyle anketu o nejprsatější českou zpěvačku. Tak nějak prý už ale tušili, kdo asi tuto anketu vyhraje. A potvrdilo se. Zpěvačky Lucie Bílá nebo Gabriela Gášpárová jsou sice pěkně obdařené, na Anetu Veroniku Horákovou v tomto ohledu ale nemají.

Pánové, ruku na srdce: Kteří z vás při pivku nebo po fotbalovém zápase řešíte, která je má větší? Pokud je na obzoru manželka, odpovědi se možná obloukem vyhnete, jinak ale nejednoho z vás porovnávání ženských tvarů jistě baví. Snad i proto se ankety zúčastnilo přes šest tisíc voličů.


Zpěvačka Aneta Veronika nedávno vydala song

Poprsí slavných žen je totiž hodně frekventované téma. Osmdesát procent těch, kteří hlasovali (a netvrdíme, že mezi nimi nemohla být i nějaká dáma), si myslí, že nejprsatější českou zpěvačkou je právě mladičká Aneta Veronika Horáková, která tak anketu bezkonkurenčně vyhrála.

Na čestném druhém místě skončila Dannie s více než osmi procenty, Lucie Bílá se pak umístila na třetím místě s ani ne čtyřmi procenty. Když se podíváte do fotogalerie, výsledek vás asi nepřekvapí. Přírodní šestky sexy Anety Veroniky jsou předurčeny k mnoha věcem a jednou z nich je, že vyhrávají podobné ankety na plné čáře.

"Každé vítězství je fajn. Já jsem ale hlavně ráda, že lidé poslouchají mé písničky,“ usmívá se vítězka, která nedávno vydala song Jsem Aneta Veronika. Za týden má její písnička už přes 60 tisíc zhlédnutí. Další pecky prý budou brzy následovat, takže se máme určitě na co těšit.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy