Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Potvory vám udělají ze života peklo! 5 rad, jak poznat manipulátorku

Poznáte, zda vámi manipuluje?
+ Další 2 fotografie
Za poslední dobu jsou ženy emancipovanější a dominatnější, ovšem některé to hodně přehánějí. Své muže dokáží dostat přesně tam, kam chtějí a nebrání se pro to udělat cokoliv. Ženy manipulátorky umí být velmi zákeřné. Jak poznat, že vás vaše kráska zneužívá a manipuluje vámi, aby z toho vytřískala co nejvíce? Jednoduše!

Ač byla manipulace v minulosti spojována spíše s muži, dnes je všechno jinak. V dnešní době se ženy dostaly do pozice, kdy spíše ony manipulují a dělají si s mužem ve vztahu, co se jim zachce. Dámy umějí být velké potvory a na tato stvoření by si měli muži dát pozor. Jak se ubránit manipulaci něžného pohlaví, které se neštítí udělat téměř cokoliv?

  • Předhazuje vám, že jste neschopný a nic neumíte. Za nic vás nepochválí a dokáže z každé věci vyjít jako paní dokonalá. Vy nic neumíte, nezvládnete… ponižuje vás.
  • Druhým opakem je, že vás bude pořád vychvalovat a hladit vaše ego. Schopná manipulátorka ví, že komplimenty se musejí dávkovat. V momentě, kdy bude něco potřebovat, jako půjčit kreditku nebo zaplatit dovolenou, budete v její pasti. Moc dobře ví, že jí to pak splníte.
  • Svoje názory, chování a city bude proměňovat podle situace. Zatímco před vámi bude jednoho pomlouvat, v přímém kontaktu s ním bude přátelská a bude sršet úsměvy do všech světových stran.
  • Žádný muž nedokáže odolat bezbranné ženě, která je jako raněná laň, a na to vsází nejedna potvora. Najednou neví, jak doma pověsit obraz nebo jak natankovat své růžové autíčko. Ve finále ještě bude chtít zaplatit na benzínce, protože doma zapomněla peněženku. Manipulátorky prostě vědí, jak na to.
  • Jedna z nejprimitiv­nějších metod vydírání, které ženy používají, jsou však slzy. Jsou to prostě herečky, které, když už nevědí kudy kam, rozbrečí se. Chlapi nemají rádi slzy a ženy to moc dobře vědí. Udělají prostě cokoliv, jen aby žena neplakala. Mazaná finta, co? Dejte si na tento bod pozor, nemusíte být chladný drsoň, ale nenechte sebou cloumat.

Mohlo by vás zajímat

Další články