Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Potupné ponížení Jiřího Krampola: Televize ho hodila přes palubu, prý nikoho nezajímá

Herec Jiří Krampol.
Zdroj: herminapress
+ Další 4 fotografie
TRÁPENÍ

Život je sranda, ale někdy i boj a frustrace. Herecký matador Jiří Krampol (84) nedokáže úplně skrýt zklamání ze svého bývalého chlebodárce, televize Prima, které i dlouhá léta po ukončení spolupráce dělá slušná čísla, přesto pro ni není zajímavý s dokumentární novinkou o svém vlastním životě. „V televizi jsem pět hodin denně, ale prý neví, jestli by mě diváci přijali,“ nevěří svým uším. Co dalšího řekl eXtra.cz?

Jiří Krampol: Odklopli ho kvůli nezájmu

Herec, bavič a moderátor Jiří Krampol oslaví 85 let, k tomuto polovičnímu jubileu si proto nadělil dokument o svém životě Život je sranda. Už samotnou jeho premiéru odnesl těžce na zdraví, jenže snímek jako by byl dál prokletý.

Štve mě, že s naším dokumentem o mém životě nic nevychází. Každý naslibuje jen hory doly a výsledek je nula. Do kina to na promítání dneska nikdo nedá, lidé chodí na Avatara, ne na dokumenty. A televize to nechtějí,“ prohlásil pro eXtra.cz smutně Jiří Krampol.

Podle mě je to dobré, lidé na premiéře tleskali pět minut vestoje. Ale televize to nezajímá. Nově se to nehodí a Prima, a to je absurdní, to nemůže vysílat, protože neví, jestli by mě její diváci přijali. A to jsem každý den pět hodin v jejich vysílání s pořadem Nikdo není dokonalý,“ kroutí nechápavě hlavou s tím, že ani další televizní stanice o dokument neprojevily žádný zájem.

Za opakování nic nemám, vysvětluje

„Jak jsem na Primě pořád, tak si lidé musí myslet, že jsem v těžkém balíku. Ale za nic z toho nemám ani korunu, na reprízné se nehraje,“ podotkl lakonicky, ale bez známek výčitek.

Při ověřování televizního programu na Seznamu se ukazuje, že v předchozích i následujících dnech hlavní kanál Primy a Prima Star vysílají celkem šest archivních epizod pořadu Nikdo není dokonalý s moderátorem Jiřím Krampolem, takže se ve vysílání této televizní skupiny objevuje denně dokonce šest hodin.

Zábavná show se vysílala mezi lety 1997 až 2005, na chvíli se pak vrátila v roce 2010. Vystupovali v ní přední čeští herci, zpěváci a umělci, kteří vyprávěli zábavné historky. Mezi nimi se objevovaly sestřihy kolikrát absurdních odpovědí na jednoduché i záludné otázky. Například Za jak dlouho se Země otočí kolem Slunce, jak je vidět ve videu na Stream.cz.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy