Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Potupa pro Prince Harryho: Během zápasu se dočkal totální ignorace. Nikoho už nezajímá, tvrdí expertka

Princ Harry na turnaji v koňském pólu.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
princ harry

Královský status prince Harryho je pryč, protože ho během zápasu póla „ignorovali“, říká expertka. Harry se v posledních dnech zúčastnil velmi očekávaného turnaje v koňském pólu s názvem Sentebale ISPS Handa Polo Cup, ale jeho vystoupení na něm bylo podle odbornice na řeč těla spíše trapné, a to kvůli jeho chování v kontrastu se soupeři. Píše o tom deník Mirror.

Harry se rozhodl nechat svou manželku Meghan Markle doma a nějaký čas strávil se svými kamarády – výtěžek z turnaje pak putoval ve prospěch jeho charitativní organizace. Princ hrál koňské pólo za tým Royal Salute Sentebale proti mančaftu Singapore Polo Club a zápas skončil remízou 7:7.

Po skončení zápasu byl vévoda ze Sussexu spatřen, jak se prochází sám a vypadá „rozpačitě“, neboť zřejmě nevěděl, co má dělat. Navíc když byla jejich týmu předána trofej, princ se údajně držel poháru tak pevně, až to vypadalo, že se o něj „nechce dělit“. A to i přesto, že tým vynaložil společné úsilí. Majetnické chování je podle odbornice „Harryho rysem, který má od dětství“.

Princi chyběl „obdivný pohled“ manželky

Právě Judi James, odbornice na řeč těla, poskytla deníku Express odbornou analýzu chování prince Harryho po zápase. „Harry pravděpodobně nedisponuje žádnou řečí těla pro okamžiky, jako je tento. Tedy když zůstane sám a ostatní účastníci akce ho prakticky ignorují,“ uvedla.

Bývalý člen královské rodiny tak podle ní vypadal spíše „trapně“, když zůstal sám. Údajně mu tak chyběl „obdivný pohled manželky, ve kterém by se mohl koupat“. Meghan se totiž rozhodla zůstat doma v Kalifornii a Harry se vydal sám na cestu do Asie, o níž informoval i deník Mirror.

Princ Harry pak pozdravil potřesením rukou svého dlouholetého přítele Nacha Figuerase, s nímž se akce zúčastnil. James uvádí, že jejich stisk ruky následovaný přátelským objetím symbolizoval jejich „přátelství“ a „machismus“. Na přítomné ženy však nezapůsobil – ty si naopak přítomných nevšímaly a dívaly se dál do svých telefonů. Podle James si Harry, který už nemá královský status, musí si zvyknout na to, že se k němu lidé chovají jinak.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy