Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Potupa pro Moniku Babišovou. Bratr z ní udělal seniorku, Andrej se jí veřejně vysmál

Monika a Andrej Babišovi i po rozchodu působí jako idylický pár
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
instagram

Andrej Babiš si na Instagramu rýpl do své stále ještě ženy Moniky. Ta dostala k padesátinám od svého bratra jako dárek pletací soupravu s nápisem "senior pack". K příspěvku připojil fotku, na které Monika sedí se sytě červenou přízí na klíně.

Netradiční dárek dostala Monika Babišová od svého bratra k padesátým narozeninám. Jak na svém Instagramu prozradil Andrej Babiš, Monika se zřejmě bude učit plést. Dostala totiž pletací soupravu se sytě červenou přízí. "Dárek pro Moniku od jejího bratra, vzala to sportovně," napsal k příspěvku šéf hnutí ANO. Monika zapózovala s přízí na klíně, stejně jako Babiš. Na dárku bylo napsáno "Senior pack 5.0". Babiš sám už oslaví v září sedmdesátku, ale Monika ještě zdaleka v seniorském věku není.

K významnému jubileu romanticky poblahopřál Monice i Babiš. "Moni, přeju ti všechno nejlepší k tvým krásným jubilejním narozeninám. Ať jsi hlavně zdravá a šťastná. Jsi úžasná žena," vzkázal přes Instagramu, kde sdílel její selfie.

Babiš s Monikou obrážejí akce, jako by se nechumelilo

Přestože v polovině dubna pár veřejně oznámil rozchod, tráví spolu Babišovi v poslední době spoustu času. Na veřejnosti se stále objevují bok po boku. Nedávno společně zašli na domácí hokejové mistrovství světa nebo se spolu i objevili u volební urny při volbách do Evropského parlamentu.

V sobotu pak oba zavítali na inauguraci nového slovenského prezidenta Petera Pellegriniho do Bratislavy, kde byla Monika za hvězdu a podle webu Plus jeden deň zastínila všechny přítomné Slovenky. Jejích půvabů si všimla i nová hlava Slovenska.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy