Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Potupa pro Jakuba Železného. Chtěl se vrátit na obrazovky, Česká televize mu dala stopku

Po třinácti letech se s Železným rozešla partnerka.
Zdroj: Pavel Dvořák/eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
návrat

Jakub Železný si vyslechl tvrdé rozhodnutí. Poté, co si úspěšný moderátor dával od pracovních povinností pár měsíců pauzu, se chtěl vrátit zpět do České televize. Tam ho ale čekalo nepříjemné překvapení, jak píše deník Blesk. Na Kavčích horách mu sdělili, že má smůlu a všechny pozice jsou momentálně obsazené. 

Jakub Železný plánoval velký comeback na televizní obrazovky. Poté, co loni odešel nejdříve z Událostí a komentářů, se následně stáhl i z pořadu ČT Události a dal si pauzu kvůli zdravotním komplikacím. Nyní se chtěl moderátor vrátit zpátky, ovšem na Kavčích horách mu sdělili nepříjemnou zprávu. Jak píše deník Blesk, nepočítají s ním a všechny pozice jsou momentálně obsazené.


"Byl na jednání s vedením zpravodajství, ale to mu sdělilo, že v tuto chvíli jsou všechny pozice před kamerou obsazené. Jak v Událostech, tak v Událostech, komentářích,“ sdělil již zmiňovanému deníku zdroj z blízkého okolí. Práci mu sice nabídli, ale mimo kamery. "Nabídli mu zatím pozici mimo kameru, třeba že by mohl být dramaturgem pořadu Černé ovce. Netvářil se na to, myslím, že čekal něco více," říká zdroj.

Pro moderátora to musela být rána

Pro moderátora to byla pravděpodobně velká rána a čára přes rozpočet, se kterou nepočítal. "Podle mě to vnímá tak, že ho ČT ponižuje. Ale to tak není, nelze prostě po čtyřech měsících přijít a chtít to, co měl dříve...“ dodává zdroj. Podle České televize je Jakub stále zaměstnanec a věnuje se přípravě nových projektů.


Sám Železný však doufá, že jeho návrat na obrazovky proběhne v nejbližší době. "Ještě v březnu mě čeká ne úplně příjemná věc v Motole, která, doufám, dopadne dobře. Pak se budeme bavit o tom, jakým způsobem se vrátím. Věřím, že Česká televize si snad řekne, že ten Železný by na té obrazovce zase za nějaký čas mohl být," uvedl Jakub ve svém podcastu Mediální cirkus.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy