Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Potupa na zápase: Zpěvačka Carly Rae Jepsen se šíleně ztrapnila zkaženým nadhozem. Interpretka hitu Call me maybe by měla zůstat u zpívání

Carly Rae Jepsen se v roce 2007 umístila na třetím místě v kanadské SuperStar. Vypadalo to, že ji čeká podobný osud, jako 99 procent účastníků těchto soutěží – kšefty na otvíračkách obchoďáků a tajné plížení se na party zadním vchodem. Jenže Carly v roce 2012 nazpívala megahit Call me maybe, který zbořil světové hitparády a z kanadské popové hvězdičky se stala opravdová superstar.

A protože je Carly celebrita, zahajovala baseballový zápas Rockies a Dodgers v Americe slavnostním nadhozem. A hned bylo všem jasné, že kdyby si stoupla doprostřed hřiště v burce, začala jódlovat kazachstánskou hymnu a u toho tančit kozáčka, udělala by lépe. Její nadhoz skončil asi dva metry na zemi před ní a zpěvačka se parádně ztrapnila před celým stadionem.

Doporučujeme kanadské zpěvačce (ano, výjimečně to není Justin Bieber), aby se pokud možno od příště věnovala maximálně hodu šavle.

Mohlo by vás zajímat

Další články