Tento pár vypadal ukázkově a nikdo by nepředpokládal, že zrovna ti dva by se mohli po čase rozvádět. Řeč je o zpěvačce Lucii Vondráčkové a hokejistovi Tomášovi Plekancovi, který jako první oznámil rozchod s manželkou na sociálních sítích.

Poté sociální sítě obou hvězd zaplavily vzkazy plné smutku a podpory, někteří ale zašli i dál." A jedna z komentujících dokonce hovoří o jakési tajemné ženě! „Už ji s Lucií S. prý podváděl dlouho. Ať si najde někoho lepšího,“ vzkázala osoba říkající si zmizelavcera Lucii Vondráčkové (38).

Na povrch se začaly dostávat další informace o tom, kdo tajemná Lucie ve skutečnosti je. Podle webu Prásk.tv to není žádná neznámá žena či dívka. Má jít o známou českou tenistku a rodáčku z Brna Lucii Šafářovou a je tu hned několik vodítek.

Už v srpnu 2017 se měl hokejista Tomáš Plekanec objevit na tenisovém turnaji v Quebeku, kde fandil našim reprezentantkám. Poté v rozhovoru dokonce přiznal, že právě Lucie je jeho favoritkou. Také jeho oznámení o rozchodu se zpěvačkou přišlo zrovna zcela náhodně v době, kdy se v Montrealu hraje Rogers Cup, na kterém Lucie Šafářová nebude chybět!

Prask.tv také má údajně tyhle informace potvrzené od čtenářky, která se měla s novým párem potkat na dovolené. Zdali je to opravdu tak, nepotvrdil ani Tomáš Plekanec ani půvabná Šafářová, ale vše nasvědčuje tomu, že by to vůbec nemusela být lež!