Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Potrpí si na Lucie: Za rozpadem manželství Plekance a Vondrajdy má být slavná tenistka!

+ Dalších 17 fotografií
Vztah hokejového reprezentanta Tomáše Plekance (35) a Lucie Vondráčkové (38) je v troskách, bývalý kapitán českého národního týmu oznámil rozchod. Tuhle zprávu nikdo nečekal, a podle posledních informací v tom nemá prsty nikdo menší než slavná česká tenistka Lucie Šafářová (31). Je to opravdu tak?

Tento pár vypadal ukázkově a nikdo by nepředpokládal, že zrovna ti dva by se mohli po čase rozvádět. Řeč je o zpěvačce Lucii Vondráčkové a hokejistovi Tomášovi Plekancovi, který jako první oznámil rozchod s manželkou na sociálních sítích.

Poté sociální sítě obou hvězd zaplavily vzkazy plné smutku a podpory, někteří ale zašli i dál." A jedna z komentujících dokonce hovoří o jakési tajemné ženě! „Už ji s Lucií S. prý podváděl dlouho. Ať si najde někoho lepšího,“ vzkázala osoba říkající si zmizelavcera Lucii Vondráčkové (38).

Na povrch se začaly dostávat další informace o tom, kdo tajemná Lucie ve skutečnosti je. Podle webu Prásk.tv to není žádná neznámá žena či dívka. Má jít o známou českou tenistku a rodáčku z Brna Lucii Šafářovou a je tu hned několik vodítek.

Už v srpnu 2017 se měl hokejista Tomáš Plekanec objevit na tenisovém turnaji v Quebeku, kde fandil našim reprezentantkám. Poté v rozhovoru dokonce přiznal, že právě Lucie je jeho favoritkou. Také jeho oznámení o rozchodu se zpěvačkou přišlo zrovna zcela náhodně v době, kdy se v Montrealu hraje Rogers Cup, na kterém Lucie Šafářová nebude chybět!

Prask.tv také má údajně tyhle informace potvrzené od čtenářky, která se měla s novým párem potkat na dovolené. Zdali je to opravdu tak, nepotvrdil ani Tomáš Plekanec ani půvabná Šafářová, ale vše nasvědčuje tomu, že by to vůbec nemusela být lež!

Mohlo by vás zajímat

Další články