„Každý den se nás ptají lidi, kdy už půjdeme konečně do basy. Ptají se mě, jak to vydržíme ty dva roky. A já říkám, že dva roky je málo, já doufám, že těch let bude aspoň pět,“ zlehčuje Tomáš Řepka (44) situaci, která tento týden nastala.

Proti párečku mělo být vzneseno obvinění kvůli falešným pornoinzerátům, které mířily na Vlaďku Erbovou (36). Erotické inzeráty pak používali ke komunikaci s klienty a údajně je měli nabádat, aby na telefonní číslo Vlaďky Erbové posílali vulgární SMS zprávy nebo jí volali – podrobnosti najdete zde.

Řepka už v pondělí pro eXtra.cz uvedl, že Kateřina Kristelová (38) nemá s kauzou nic společného – čtěte tady. "Je to moje věc a jde to za mnou,“ trval si na svém Tomáš.

Ačkoliv žádné trumfy v rukou nedrží, Kristelová se ve videu nebála jít pro mnohem ráznější tón. „Protože si myslím, že boží mlýny melou, tak možná budete překvapení, pro koho melou, až domelou,“ je si moderátorka jistá. „A my to rozhodně nebudeme,“ přitakává Řepka.

Podle fotbalového bouřliváka je na nějaká konkrétnější slova ještě příliš brzy. „Já chystám vyjádření, až přijde ten správný čas. A vy víte, že co připravím, vždycky stojí za to. Buďte trpěliví a já myslím, že se pobavíte,“ uzavřel bývalý český reprezentant.

Co na celý skandál říká sama Vlaďka Erbová? Její exkluzivní vyjádření si přečtěte tady.