Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Potřebuji silikony a jen vy mě můžete zastavit! EXKLUZIVNÍ SNÍMKY pro čtenáře eXtra.cz! Má si Lady Dee nechat zvětšit prsa?

Potřebuje plastiku?
+ Dalších 47 fotografií
Ahoj moji pornomilovníci! Tak se mi začala zmenšovat prsa. Což je průšvih. A chci silikony. Kluci z redakce eXtra.cz tedy říkali, že mám moc hezký kozičky a ať na nějakou operaci rychle zapomenu. Jenže nemůžu mít malý prsa. To prostě nejde. Takže mám jít na plastiku, a nebo ne? Je to na vás!

Jak všichni víte, chodím už nějaký ten pátek do fitka s mým osobním trenérem Nicolasem. Což je fajn. Posiluju zadek a je pevný jak pozice Babiše v české politice. Možná i trochu pevnější.

Jenže se podívám do zrcadla a říkám si: Kde mám jako prsa? Prostě mizí. Mám je menší, než jsem měla před cvičením. To je mega problém.

Přestala jsem kvůli tomu nosit podprdu. Když jsou malý, ať jsou aspoň vidět bradavky. Zjistila jsem, jak vás to všechny rajcuje. A když je zima, tak navíc parádně tuhnoou. Je to prostě sexy. Jenže zima nebude pořád.

Jako nejsem úplně plochá, to fakt ne. Ale chci mít větší prsa. A tak přemýšlím, že půjdu na plastiku.

A potřebuji vaši pomoc. Prostě nevím, zda do toho mám jít. Když si nechám svoje, budete nadávat, že jsou malý.

Když půjdu na plastiku, budete nadávat, že jsem umělá.

Pomozte mi! Nevím, co mám dělat, a jsem z toho zoufalá.

Napište mi do diskuze, zda mám jít na plastiku, a nebo se vám moje kozičky líbí takový, jaký jsou.

Tohle není prča. Fakt to potřebuji vědět. A rozhodnu se podle vašich komentářů.

Těším se na vaše názory na moje kozy. Tak se mějte hezky. A udělejte si hezkýho Ježíška. Nebo si to aspoň hezky udělejte:)

Vaše Lady Dee.

Mohlo by vás zajímat

Další články