Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Potřebují peníze! Monika Štiková za tučný obnos udělá všechno

Je to tu!
+ Dalších 43 fotografií
Jako první jsme vás informovali, že Monika Štiková (45) a její dcery dají divákům nahlédnout do svého života. A máme tu podrobnosti. Na Primě startuje show Štiky.

Jako první jsme vás informovali, že Monika Štiková a její dcery potřebují peníze, a proto se dohodly s Primou, že budou natáčet show Štiky.

Televize Prima připravila do vysílání velmi neobvyklou podívanou Štiky. Primácká novinka bude na obrazovkách pravidelně až do léta, a pokud si televizní diváci mysleli, že je už nemůže nic překvapit, tak rodina Štikových a Koktových je vyvede z omylu. Je to jedna velká, emocemi nabitá rodina, ve které má každý své starosti, radosti, ale také sny a touhu po lásce. Jsou vášniví a často se neshodnou.

Telenovela z českého rybníčku na Primě startuje 23. dubna.

Natáčení bylo hodně drsné. Holky Štikovy jsou schopné vypít hodně alkoholu a třeba jejich výlet na hory za sněhem bude hodně silná káva. Pobaví vás také záběry z vánočního času. Podle našich informací bylo v rodině dusno i během slavnostní večeře.

Jenže Monika Štiková a její rodina nutně potřebují peníze, a tak se před kamerou pustili do všeho. Podle toho, co jsme v eXtra.cz o celé show zjistili, bude to místy veselé a místy zoufalé.

Ornella (25) a Josef Kokta (60) se snaží působit normálně. Vlastně jsou celkem v pohodě. Charlotte Štiková a její přítel jsou hodně crazy. Panuje podezření, že během natáčení byli dost mimo. O největší show se ale bude starat stará Štiková.

Mohlo by vás zajímat

Další články