Poslední dámou z trojice výherkyň plastiky je slečna Anita, která touží po tom konečně se zbavit mindráku z velkého nosu. „O plastice jsem přemýšlela již dlouho, jsou určité věci, s kterými nejsem spokojená. Článek s vyhlášením soutěže přišel zrovna ve chvíli, kdy jsem se opravdu rozhodovala a řekla jsem, že to nechám osudu, pokud to má někdy být, vyhraju,“ říká Anita.

Že se jí změní výraz v obličeji, se nebojí. „To, kdo jsem, se nezmění. Budu mít akorát menší a doufám i hezčí nos. Nicméně já budu pořád já. Já doufám v to, že jakmile budu mít menší nos, zmizí mi mindrák, navíc ho mám stejný po členovi z rodiny a to v tom hraje pro mě velkou roli. Už se těším na nový a vylepšený vzhled,“ dodává Anita, která se se svým komplexem rozloučí na konci listopadu.

Konzultace a zákroky provedou lékaři z Lékařského domu v Praze, kde Anitu a další dvě dámy čeká profesionální přístup a péče kvalitního lékařského týmu a příjemná rodinná atmosféra. Na seznamu služeb Lékařského domu najdete liposukce, facelift, modelace prsou, operace očních víček a další.

Jak bude Anita vypadat s novým nosem? A co Vlaďka a Vladimíra? Těšte se na jejich proměny, ukážeme vám je už brzy!