Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Potřebujete zvětšit maňáska a na plastiku se vám nechce? Tohle jsou 3 domácí zlepšováky

Zdroj: Ján Hronský Photographer - facebook.com
Bohužel jste se nenarodil s geny černochů a vaše partnerka čas od času prohodí jízlivou poznámku na velikost vašeho přirození? V tom případě máte dvě možnosti. Buď investujete tisíce do plastické operace, nebo můžete vyzkoušet pár domácích triků. Tohle jsou 3 zlepšováky, které vaši milou ohromí.

1. I s penisem se dá cvičit

Ano, i s penisem se dá cvičit a můžete si tím svou chloubu o pár centimetrů zvětšit Asi nejúčinnějším cvikem je ten, kterému se přezdívá dojení. Asi si říkáte, o co půjde. Jde o stlačování penisu u kořene a následné tažení k žaludu. Toto cvičení provádíte několik minut. Pokud se vám tento cvik nezamlouvá, na internetu najdete mnoho dalších.

2. Sexem k maximálnímu zvětšení

Ke zvětšení penisu vám pomůže i samotný sex. Pokud budete svůj úd pravidelně prokrvovat, bude to mít pozitivní vliv na erekci a dojde tak i ke zvětšení tohoto orgánu. Nebojte se tedy maňáska používat co nejvíce

3. Speciální pomůcky

Dnešní doba je už natolik pokročilá, že zná i takové věci, jako jsou zvětšováky na penis. Stojí mnohem méně než samotná plastika, a tak se rozhodně vyplatí investovat Takové hračky mají většinou podobu různých pásků, plastových kroužků. Stačí vyrazit do sexshopu, kde vám rozhodně poradí.

Související články

Další články