Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Potřebujete sbalit nového nabíječe, ale nevíte, kam pro něj? S touhle mapou se jen tak neztratíte!

Jen si vybrat, s námi se neztratíte!
Zdroj: extra.cz
Hledáte nového partnera či kamaráda? Nebo se chcete jenom trochu pobavit? Máme pro vás seznam pražských barů, kde o muže rozhodně nebude nouze. A pokud nevíte, co vlastně hledáte, nezoufejte, určitě si vyberete.

Pokud jste se někdy ocitla v jednom z těchto podniků, určitě nám dáte za pravdu, že jejich složení je většinou velmi specifické. Vlastně pokud hodláte jít večer ven a někoho sbalit, můžete si rovnou dopředu rozmyslet, koho si chcete přivést domů, a vydat se rovnou pro něj.

Zlatá éra Kozičky už sice pominula, nicméně stále tam najdete sportovní elitu národa, jen nám to složení trochu omládlo. Stále po servírkách házejí peníze a stále se chovají, jako by přišli do nějakého nonstopu v Počernicích. Tito chlapci mají velmi vytříbený vkus. Vaše IQ by nemělo přesahovat IQ vchodových dveří do Kozičky, alespoň polovina těla by na vás měla být silikonová a na instagramovém profilu byste měla být vedena jako modelka. Leoše už tam sice nepotkáte, ale byly doby, kdy tam byl stejně často jako zaměstnanci podniku.

Pokud ale míříte jinam než do Miami nebo do Leošovy ložnice, zkuste to o dvě ulice dál, v Pařížské. Ve vyhlášeném koktejlovém baru Bugsy´s se to zámožnými pány jenom hemží. Jsou bohužel poněkud starší a sešlejší než osazenstvo Kozy, ale zato také značně movitější. Po správném počtu drinků vám začnou mávat klíči od nejnovější audiny před nosem a co nevidět se budou topit ve vašem výstřihu. Pokud je vaším snem zlatý důl, luxusní značky a postarší partner se špatným dechem, co dvakrát píchne a umře, budete velmi šťastná.

V Dlouhé je vždycky veselo, jak tam člověk vleze, je to vždy na dlouho. Dostanete-li občas ještě chuť na nějakého turistu, doporučujeme Harley´s nebo Jamese Deana. Pokud vám nevadí, že se probudíte vedle upoceného Ira, který se rozhodl obšťastnit co nejvíc žen za víkend v Praze zvládne, prosím, hezky se bavte.

Rodeo je další oblíbenou zastávkou kopaček, ničeho perspektivnějšího tam asi nedocílíte. Nedoporučujeme se v takovém podniku ocitat za střízliva, jinak budete velmi zklamaná a budete si přát, aby lidstvo vyhynulo.

Pražský Zanzibar je oázou klidu a míru a splní se vám tam všechna přání. Jenom pozor na to, co si přejete, ať trochu nepřestřelíte. V Zanzi potkáte celebrity, umělce, intelektuály, podnikatele, barmany z ostatních podniků, turisty i mnoho jiného. V podstatě si stačí naplánovat svoje malé dobrodružství podle sebe.

Do Karlovek naproti tomu bychom vůbec nelezli! Stále je to sice největší didžina v Praze, ale s každým patrem se propadáte hlouběji a hlouběji. Pařit tam chodí maximálně zbloudilí turisté včetně těch brněnských a takový mejdan opravdu nechcete zažít.

Vzpomínáte na své mládí a čtvrtky v Radosti? Tak od těch dob se nic nezměnilo. Jen ty hvězdy, které nestárnou, nám trochu zestárly a místo Vladimíra a Oriona tam potkáte spíš Ektora. Ale jestli pořád sníte o románku jako z filmu Nežádej svůj poslední tanec, tady se vám určitě splní.

Související články

Další články