Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Potrat v Ulici: Anetu Krejčíkovou čekají nejstrašnější chvíle v životě ženy! VIDEO

+ Další 2 fotografie
Už dnes v 18:25 se mohou diváci seriálu Ulice těšit na první premiérový díl čtrnácté sezóny. Po prázdninové pauze se vrací nejen oblíbení hrdinové, ale přicházejí i nové postavy, které letos na podzim rozhodně pořádně zamíchají dějem. A co se bude dít dnes?

Ještě nikdo netuší, že Gábina (Aneta Krejčíková) před prázdninami podstoupila umělé přerušení těhotenství. Zatímco ona by ráda na všechno zapomněla, její okolí jí to nedovolí. Zejména věřící kamarádka a kolegyně Veronika (Hana Holišová) jejímu dobrovolnému potratu nerozumí.

Gábina by byla ráda, aby se o tom nikdo další nedozvěděl. Především před otcem dítěte Alešem (Denny Ratajský), se kterým se rozešla, by to ráda ututlala a definitivně ho vymazala ze života. Její syn Šíma si ale Aleše oblíbil až příliš na to, aby s ním chtěl přetrhat vazby. Gábině je jasné, že tohle pouto ještě bohužel není zcela zpřetrhané. Zatím ale vůbec netuší, jaké peklo ji čeká…

Role to pro Anetu Krejčíkovou nebyla zrovna ideální, jelikož seriál opustí právě kvůli vysokému stupni těhotenství. Na rozdíl od Gábiny se na potrat nechystá. Jaké pro ni byly poslední chvíle natáčení? „Zvláštní. Střídaly se ve mně různé pocity. Nejdřív jsem se sem těšila, pak jsem byla otrávená, že ještě nejdu na plac, pak jsem byla smutná, protože jsme se loučili. Brečela jsem za ten den asi šestkrát,“ prozradila.

Ostatní hrdinové ale zůstávají. Bedřich a Anička (Adrian Jastraban a Ljuba Krbová) spolu už sice nějaký ten pátek nežijí, ale teprve na dnešek mají naplánované rozvodové stání. I když každý už mají nové partnery – Bedřich žije s matkou své dcery Lady Jindrou (Bohdana Pavlíková) a Anička má nový vztah se svým někdejším mistrem z učňáku Kaštanem (Antonín Procházka) – rozvod je oba zasáhne. Jejich vztah je oficiálně ukončen, mají to ale vyřešené ve svých srdcích?

Vendula s Pavlíkem (Anežka Rusevová a Jan Řezníček) se vrací ze společné dovolené zamilovanější než kdy dříve. Pavlík si začíná uvědomovat, že právě s Vendulou by chtěl strávit zbytek života. Sbírá odvahu, aby ji požádal o ruku. Chtěl by to zvládnout ještě tento týden. To ale netuší, jak do jeho plánů promluví jejich babičky, zejména Vilma (Jaroslava Obermaierová). Ta by totiž byla ráda, aby ta jejich svatba byla ve všech směrech lepší než svatba Terezy a Davida (Patricie Solaříková a Matouš Ruml).

Související články

Další články