Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

POTRAT PO VÝMĚNĚ: Andrea přišla o miminko! Těhotná byla už během natáčení

+ Dalších 30 fotografií
Smutná zpráva
Rodina Andrey (30) a Arneho (47) z Výměny manželek se po natáčení přestěhovali do Španělska. Museli se tam však vyrovnat se zdrcující zprávou. Andrea, která byla v době natáčení těhotná, bohužel potratila!

„Manželka, jak byla těhotná během natáčení, tak o to miminko bohužel přišla a doktoři tvrdí, že to bylo stresem, ale na to jim manželka řekla, že si to nemyslí. Asi to takhle příroda chtěla,“ řekl televizi Nova Arne (47).

Ve Výměně manželek panovala dusná atmosféra. Andrea (30) se strachovala o tři malé děti, o něž se měla postarat náhradní manželka Tereza (26). Jenže si počínala naprosto příšerně. Svou lhostejností zašla tak daleko, že Andrea natáčení přerušila.

O miminko se snažili delší dobu, zatím to však nikdy nevyšlo. Arne věří, že se to jednou povede. Pomoct by k tomu mohl i teplejší vzduch. Rodina z Liberce se totiž přestěhovala do Španělska a hodlá tam zůstat už natrvalo.

Mohlo by vás zajímat

Další články