Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Potrat Lucie Vondráčkové v 6. měsíci: S vymodlenou Eliškou se loučila celou noc

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
Krutý osud
Lucie Vondráčková (39) v sobě roky držela zdrcující tajemství. Zpěvačka má s Tomášem Plekancem (36) syny Matyáše (7) a Adama (4), jenomže těhotná s ním byla třikrát. O vymodlenou holčičku přišli, Lucie v 6. měsíci potratila. Její kamarád prozradil, že už pro dceru měli vybrané jméno a Vondráčková se s ní v osudnou noc s pláčem několik hodin loučila.

Lucie Vondráčková (39) se sice s Tomášem Plekancem (36) už přes rok rozvádí, po letech v sobě ale našla sílu promluvit o ohromné bolesti z minulosti. Ačkoliv mají dva syny, těhotná s ním byla třikrát. O druhé miminko ji krutý osud bohužel připravil.

„Když se narodil Matyáš, moc jsme si přáli druhé dítě. Adam se ovšem narodil až z třetího těhotenství…,“ prozradila zdrcená Vondráčková Blesku.

S neštěstím se Lucie s Tomášem museli vyrovnat sami, těhotenství tajili a věděli o něm pouze nejbližší." Jak svěřil zpěvaččin kamarád Steve Elliot, s nímž se zná z Montrealu, pro holčičku už měli vybrané i jméno. „Pojmenovali ji s Tomášem Eliška. Byla doslova jejich vymodlená,“ řekl Elliot Blesku.

V šestém měsíci těhotenství se oběma zhroutil svět. Když jim lékař přišel oznámit tragickou zprávu, Lucie a Tomáš se s dcerou celou noc loučili.

Vondráčková a Plekanec spolu mají syny Matyáše (7) a Adama (4), Tomáš čeká s novou partnerkou Lucií Šafářovou (32) další dítě, zřejmě dceru.

Související články

Další články