Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Údajný příbuzný Adolfa Hitlera má pedofilní sklony: Líbal školačku (13), lákal ji na sladkosti

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
Šílenost!
Rodina největšího zločince v dějinách Adolfa Hitlera (†56) byla snad továrnou na zrůdy. Německý soud uložil pokutu muži, který se dlouhodobě prohlašuje za posledního žijícího příbuzného nacistického vůdce. Romano Lukas Hitler (69) nalákal 13letou školačku k sobě domů a tam se s ní líbal.

Posledního žijícího Hitlera měl zplodit mladší bratr Adolfova (†56) otce Aloise. Ten po druhé světové válce utekl na Slovensko a později se mu narodil syn Romano Lukas Hitler (69). To už je známý příběh, který téměř sedmdesátiletý muž žijící v německém městečku Görlitz u hranic s Polskem vypráví dlouhá léta.

Jenomže nejnovější zvrat nečekal vůbec nikdo. Údajný bratranec nacistické zrůdy se ocitl v hledáčku policie kvůli obvinění ze sexuálního útoku na teprve 13letou školačku. Soud ho uznal vinným a Hitler tak musí zaplatit 20 tisíc korun pokuty.

Aniu (13) vylákal k sobě do bytu a tam se s ní proti její vůli líbal. „Prodával jsem garáž a Hitler mi odpověděl na inzerát. Jenže když jsme se sešli, jako by o garáž ztratil zájem. Daleko víc ho zajímala Ania. Nalákal ji k sobě do bytu na sladkosti, dal jí oblečení a umělé květiny. Dokonce jí nabízel, že si ji vezme za ženu!“ řekl rozčílený otec dívky britskému portálu mirror.co.uk.

Hitler však tvrdí, že k sexuálnímu obtěžování nedošlo. Prý si pouze užíval přítomnost nezletilé školačky, s níž si rozuměl. Polibek jí podle svých slov sice dal, ale pouze na tvář na přivítanou. „Jsem nevinný,“ trval si u soudu na svém, ale marně. Bude muset platit.

Kromě údajného příbuzenství s největším zločincem všech dob je životní osud Romana Lukase Hitlera jedna velká tragédie. Rodiče mu zemřeli už v dětství a jako sirotek chvíli vyrůstal v klášteře. Odtamtud ho zachránila polská rodina, která Hitlera adoptovala. V dospělosti odešel do Německa za prací, živil se jako kormidelník.

Romano Lukas sice hořekuje, že kvůli jménu Hitler jen stěží sežene práci, ale doma mu kromě vlajky visí i portrét Adolfa Hitlera. Takže bůhví, jak to s tímhle pedofilním starcem nakonec doopravdy je.

Související články

Další články