Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Potomci slavných na premiéře Prince Mamánka: Hanychová s dětmi nebo Adamovská s vnukem

Expartnerka Langerové, Olga Malířová Špátová, poprvé s dcerou ve společnosti
Zdroj: herminapress/eXtra.cz
+ Dalších 10 fotografií
děti

Premiéra nové české pohádky Princ Mamánek byla jednou z těch společenských událostí, na kterou dorazila celá řada českých hvězd ve společnosti svých milovaných ratolestí. Redakce eXtra.cz byla u toho, jak se na červeném koberci v doprovodu dětí objevila těhotná influencerka Agáta Hanychová (37), s vnukem dorazil herecký pár Zlata Adamovská (63) a Petr Štěpánek (74) a snad poprvé ukázali svou dceru na veřejnosti kameraman Jan Malíř (74) s manželkou Olgou Malířovou Špátovou (38). 

Agáta nechyběla

Herec a režisér Jan Budař (45) se konečně dočkal velkolepé premiéry své pohádky Princ Mamánek, na které pracoval nejen jako tvůrce, ale objevil se i v hlavní roli rozmazleného prince. Slavnostní promítání si samozřejmě nenechaly ujít mnohé české celebrity a vzhledem k tomu, že se jednalo o film určený dětem, ukázaly se na červeném koberci ruku v ruce se svými ratolestmi.

Na zbrusu novou českou pohádku vzala své děti influencerka a bývalá modelka Agáta Hanychová, která přišla v doprovodu syna Kryšpína a dcery Mii. Těhotná partnerka mediálního magnáta Jaromíra Soukupa (53) byla ještě nedávno z důvodu náhlého krvácení upoutána na lůžko. Vše ale naštěstí dobře dopadlo a budoucí trojnásobná maminka se opět usmívala na všechny strany.

Agáta na premiéře redakci eXtra.cz sice potvrdila, že již nebude dál pokračovat v natáčení pořadu Agáta Jaromíra Soukupa, z obrazovek TV Barrandov ale rozhodně nezmizí. Naopak chystá novou show Holčičky, kde se s ní bude objevovat i její pětiletá princezna Mia. "Bude to holčičí show od pěti odpoledne. Bude se tam vařit a budou se řešit holčičí věci. Těhotenství, blinkání v těhotenství, přebalování dětí. Od úterý to bude každý den od pěti hodin na Barrandově,” uvedla Hanychová.


Nagyová přitančila

Kromě ní se po červeném koberci prošla i herečka Zlata Adamovská, která na Prince Mamánka vzala svého vnuka Viktora. Doprovod jim dělal i její manžel, herec Petr Štěpánek. Na premiéře samozřejmě nemohla chybět představitelka jedné z hlavních rolí herečka Jana Nagyová. Nestárnoucí Arabela se doslova protančila červeným kobercem a do kina vzala i svou dvacetiletou dceru Sophii Emmu. Ta se navzdory svému mládí letos stala vdanou paní.

„Byl to tak krásný den, a za dva dny začala válka. I toto je důkaz, že život se nám může ve vteřině změnit. Proto je dobré užívat si ho naplno,“ prozradila herečka v rozhovoru pro slovenský magazín Plus7dní. Kromě dcery si slavná herečka vzala ten večer na starost i představitele malého prince Mamánka.

Snad vůbec poprvé vzali do společnosti svou pětiletou dceru Olgu manželé Jan Malíř a Olga Malířová Špátová, která je expartnerkou zpěvačky Anety Langerové. Bylo vidět, že malá, roztomilá holčička vůbec není zvyklá na takový počet lidí, a tak se před dotěrnými blesky fotoaparátů stydlivě schovávala.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy