Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Potomci Jeana-Paula Belmonda: Statní vnuci a Annabelle, která má slovo "krása" nejen ve jméně

Potomci Jeana-Paula Belmonda.
Zdroj: profimedia / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
galerie

Legendární francouzský herec Jean-Paul Belmondo zesnul v osmaosmdesáti letech ve svém domě v Paříži. Za sebou zanechal nejen umělecký odkaz, ale zejména rodinu, která jej milovala. Byl otcem čtyř dětí, o nejstarší dceru bohužel přišel při požáru. Syn Paul (58) z něj udělal dědečka tří chlapců, dcera Florence (61) zase porodila vnučku Annabelle (33), která má slovo "krása" nejen ve jméně, ale svým půvabem uhranula svět stejně jako jeho nejmladší dcera Stella (18).

Informaci o úmrtí francouzského herce Jeana-Paula Belmonda přinesl jeho právní zástupce. "Byl již nějakou dobu velmi unavený. Zemřel v poklidu." Herec se stal za svůj život otcem čtyř dětí, které na svět přivedl se svými dvěma bývalými manželkami, a to s Elodií Constantin a tanečnicí Natty Belmondo.

S první ženou přivedl na svět dcery Patricii a Florence a jediného syna Paula. S druhou ženou se stal otcem dcery Stelly Evy Angeliny, která letos oslavila své osmnácté narozeniny.

Krásná vnučka i dcera jdou v jeho šlépějích

O nejstarší dceru Patricii Belmondo bohužel přišel při tragickém požáru. Druhorozená dcera Florence na zesnulého otce zavzpomínala skrze citát. "Už nejsi tam, kde jsi byl, ale jsi všude tam, kde jsem já," uvedla na svých sociálních sítích. Florence na svět přivedla Belmondovu jedinou vnučku, krásnou Annabelle, jež se vydala ve šlépějích svého dědečka, a je modelkou a vycházející herečkou.

Syn a tři vnuci

Syn Paul Belmondo byl v minulosti úspěšným automobilovým závodníkem a také účastníkem formule 1. Svého syna Jean-Paul Belmondo velmi podporoval a stál mu po boku během všech úspěchů. Paul se stal otcem tří synů - Alessandra (30), Victora (27) a Giacoma (22), z nichž vyrostli fešní muži s rysy slavného dědečka, se kterým měli skvělý vztah.

"Vůdce klanu nás opustil, ale zanechává ve mně hodnoty, které mě poznamenaly na celý život: Jděte vpřed, aniž byste se zastavili v boji, vždy se usmívejte, zůstaňte pokorní a především milujte život. A dnes díky němu neustupuji žádné překážce. Poznamenal nás všechny na celý život. Děkuji!" uvedl na svých sociálních sítích vnuk Alessandro k archivnímu snímku svého dědečka.


Související články

Další články