Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Potoky slz v Survivoru. Pítr se dočkal dopisu od Gábiny. Přiznal strach o její zdraví

+ Dalších 9 fotografií

Další díl Survivoru přinese opravdu hodně slz. Ty budou prolity jak dojetím, tak i smutkem. V následující výzvě totiž vyhrají opět členové kmene Hrdinů, kteří si užijí výhru v podobě nahraných vzkazů. A tentokrát už opravdu od svých nejbližších. Z ukázky, kterou má redakce eXtra k dispozici, je zřejmé, že se dočkal i Petr Havránek, který konečně dostal vzkaz od své milované Gabriely Gášpárové. 

Petr Havránek alias Pítr čekal strašně moc dlouho, až uslyší líbezný hlas od své lásky Gabriely Gášpárové. Přání se mu splnilo v dalším díle Survivoru, kde opět jeho kmen Hrdinů vyhrál souboj nad kmenem modrých šátků. Tentokrát uviděl nejen svou maminku, ale také svou přítelkyni.

Pítr plakal dojetím

"Čau miláčku, doufám, že si to tam aspoň v rámci možností užíváš. Jsi strašně šikovný, takže nepolevuj a vydrž to do konce, i když už nám tady všem strašně chybíš. Mně samozřejmě hrozně chybíš, myslím na tebe a miluju tě," slyšel Pítr z obrazovky od své krásné přítelkyně.

"Já jsem hrozně doufal, že tam bude člověk, který tam byl. Když jsem tam viděl tu Gabču, tak to byl nepopsatelný pocit, hlavně i kvůli tomu, že v den kdy jsem odjížděl, tak jsem ji vezl do nemocnice na operaci, takže jsem moc rád, že je v pořádku. A je snad ještě krásnější, než když jsem odjížděl," svěřil se Pítr.

Gábina Pítrovi důvěřuje

Chudák Pítr nemá na ostrově žádné připojení, a tak netuší, co se tady už nějakou dobu proslýchá. V Survivoru je totiž společně v týmu se svou bývalou láskou Andreou Bezděkovou, ke které má údajně hodně blízko. Jejich vztah se totiž řeší napříč kmeny a hned několik soutěžících se nechalo slyšet, že mají k sobě blíž, než se pro zadaného muže sluší.

A i když jeho přítelkyně odjela do zahraničí, aby se na tuto dvojici nemusela dívat, tak na svého přítele nezanevřela. "Nepřemýšlela jsem nad tím, co by nastalo, kdybychom se rozešli. Doufám, že nic takového nenastane, že si to správně vykomunikujeme. Věřím mu a snad k ničemu nedošlo," přiznala Gábina pro eXtra.cz bezprostředně po svém návratu do Česka.

Více uvidíte dnes na Voyo nebo příští středu na TV Nova.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy