Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Potoky slz pro Hanu Zagorovou: Plakala dojatá Absolonová, Vondráčková i Čvančarová

Vzpomínkový koncert na Hanu Zagorovou.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák
+ Dalších 42 fotografií
Momenty

V O2 areně se konal vzpomínkový koncert na zesnulou zpěvačku Hanu Zagorovou. V průběhu galavečera došlo na hodně dojemných momentů. Většina zpěváků a zpěvaček se rozplakala – jako například Helena Vondráčková, Monika Absolonová či vdovec Štefan Margita. Na místě byla i redakce eXtra.cz.

Mnoho českých celebrit v úterý večer zazpívalo v pražské O2 areně, kde se konal koncert Pocta Haně Zagorové. Nechyběl samozřejmě její milovaný manžel a nyní již vdovec Štefan Margita, který prožíval každý okamžik.

Pláč pro Haničku Písničku

Na pódiu vystoupili například zpěvák Jan Bendig, zpěvačka Leona Machálková, hudebník Karel Vágner, zpěvačka Markéta Konvičková a spousta dalších.

Rozhovor se Štefanem Margitou:O nejdojemnější chvíle se postaraly zpěvačky Helena Vondráčková s Monikou Absolonovou či herečka Jitka Čvančarová, které se před publikem rozplakaly. Slzy neudržel ani Štefan Margita, který také zazpíval, a když usedl k divákům, tak jen a jen tleskal. Na fotky se můžete podívat v naší galerii.

Galavečer, který se původně měl jmenovat Konečně spolu! a na kterém měla Zagorová vystoupit, se změnil ve vzpomínku poté, co "Hanička Písnička" odešla. „Program večera vychází ze scénáře koncertu, který připravovala samotná Hana Zagorová u příležitosti plánované oslavy svých 75. narozenin a který se nakonec bohužel neuskutečnil,“ uvedli před konáním organizátoři.Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy