Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Potkal konečně tu pravou? Jaromír Jágr byl přistižen v Praze se slavnou Slovenkou

Jarda Jágr byl viděn s krásnou Slovenkou.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
odhaleno
Jaromír Jágr (47) už není sám? Podle informací webu Expres strávila hokejová legenda pondělní večer se slovenskou tenistkou Danielou Hantuchovou (36). Po tom, co Jágr strávil večer na botelu Admirál v rámci oslavy narozenin agentury VDN PROMO, se uchýlil s krásnou Slovenkou na romantickou večeři. Rodačce z Popradu by málokdo odolal, a tak se zdá, že Jarda, který nemůže kvůli zdravotním problémům na led, nyní konečně skóruje i v soukromí.

Krásná Daniela byla svého času v tenise dosti úspěšná - byla pátá ve světovém žebříčku, a to jistě Jardu, sportovce tělem i duší, zaujalo. Jak informoval web Expres.cz, Jaromír strávil večer ve společnosti právě této sympatické blondýnky. I když se trochu vymyká prototypu žen, které si Jágr donedávna vybíral, určitě se s temperamentní Slovenkou nenudil.

Pár, který si užil romantickou večeři a dlouhou procházku vánočně vyzdobenou Prahou, se prý kolem třetí hodiny ráno uchýlil do jednoho z domů v centru města. Tam spolu měli strávit noc. Bylo to snad pro hokejistu pouze zpestřením, nebo se z jedné noci vyklube něco vážnějšího?

Podle přítomných, kteří pár pozorovali už na lodi, to mezi nimi abnormálně jiskřilo. Jardovi bychom všichni přáli, aby právě kdysi úspěšná tenistka a dnes televizní expertka byla jeho vyvolenou. Po rozchodu s Veronikou Kopřivovou, kdy byl dlouhé měsíce sám a musel přihlížet její nové lásce s Mirkem Dubovickým, by si to majitel kladenského klubu zasloužil.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy