Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Potká ji stejný osud jako Xindla X? Tanečnici Gábinu Koukalovou zradilo zdraví

Gabriela Koukalová má zdravotní komplikace.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
srardance
Mnoho fanoušků se vyděsilo, když Gábina Koukalová na svém Instagramu sdílela snímky od lékaře. Bývalá závodnice si stěžovala na bolest palce, která ji přivedla až do ordinace. Po Xindlovi X už je to druhá soutěžící, která skončila místo na tanečním tréninku u doktora. Doufejme, že Gábinu nečeká stejný osud jako Xindla, ten v minulém kole vypadl.

Gábina Koukalová patří ve StarDance k hrstce tanečníků, na kterých jsou vidět pokroky v každém dílu. Její taneční vystoupení porota většinou vždy ohodnotí kladně a to Gábinu motivuje ještě k lepším výkonům. Jak to ale ve sportu i v tanci bývá, občas dojde k přetížení organismu a v případě Gábiny to odnesl palec u nohy.

"Doufala jsem, že moje nohy nezaregistrují změnu obutí z běžkařských bot na taneční střevíce. Bohužel po čtyřech měsících intenzivního trénování to nevydržel palec. Dnešní trénink ve zkušebně jsme tedy museli vyměnit za ordinaci," napsala v pondělí Gábina s tím, že do středy má být v klidu.

Podobná situace potkala i hudebníka Xindla X, kterému začala dělat problémy záda a ještě v den přímého přenosu ležel v nemocnici na kapačkách. Večer zatancoval v rámci možností a diváci ho poslali do dalšího kola. V kole minulém už ale tak štědří nebyli a Xindl X s tanečnicí Markétou Dostálovou soutěž opustili.

Budeme doufat, že podobný osud nepotká Gábinu, která patří k favoritům soutěže, a že v sobotu zatančí tak dobře, jak jsme u ní zvyklí.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy