Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Potížistka Meghan Markle: Tenhle malér jen tak neuhasí!

Meghan Markle šokovala vyzývavými šaty!
+ Dalších 124 fotografií
Meghan Markle (37) má na triku další skandálek, kvůli kterému běsní i královna Alžběta II. (92)! Vévodkyně ze Sussexu porušila královský protokol v minulosti už několikrát. Tentokrát však udělala něco, na co je hlava ostrovního království obzvlášť vysazená a peskovala kvůli tomu i tragicky zesnulou lady Dianu (†36).

Meghan Markle a princ Harry mají nabitý diář k prasknutí, kvůli povinnostem jim dokonce zakázali počít královské miminko. Vévodkyně ze Sussexu neví, kde jí hlava stojí, a ve shonu zapomněla dodržovat přísný protokol!

Ten velí, že členky královské rodiny musejí nosit takové šaty, aby zahalily minimálně stehna, v nejlepším případě by neměly ukazovat ani kolena. Na to se Meghan při výběru oblečení na charitativní akci ve Viktoriině divadle, kam s Harrym museli, vykašlala.

Přišla v šatech, jež připomínaly prodloužené sako, a ukázala nožky v celé kráse. Přestože se odborníci shodují, že jako manželka dědice britského trůnu si to dovolit mohla, vysoce postavení členové rodiny jí to prý mají za zlé. Běsní především královna Alžběta, která podobné výstřelky bytostně nesnáší.

Peskovala kvůli tomu i lady Dianu, a tak s ní začali lidé Meghan okamžitě srovnávat. Pokud bude v ignorování protokolu pokračovat, dost možná jí začnou noví příbuzní házet klacky pod kolena, jako to dělali právě Harryho mamince!

Mohlo by vás zajímat

Další články