Meghan Markle a princ Harry mají nabitý diář k prasknutí, kvůli povinnostem jim dokonce zakázali počít královské miminko. Vévodkyně ze Sussexu neví, kde jí hlava stojí, a ve shonu zapomněla dodržovat přísný protokol!

Ten velí, že členky královské rodiny musejí nosit takové šaty, aby zahalily minimálně stehna, v nejlepším případě by neměly ukazovat ani kolena. Na to se Meghan při výběru oblečení na charitativní akci ve Viktoriině divadle, kam s Harrym museli, vykašlala.

Přišla v šatech, jež připomínaly prodloužené sako, a ukázala nožky v celé kráse. Přestože se odborníci shodují, že jako manželka dědice britského trůnu si to dovolit mohla, vysoce postavení členové rodiny jí to prý mají za zlé. Běsní především královna Alžběta, která podobné výstřelky bytostně nesnáší.

Peskovala kvůli tomu i lady Dianu, a tak s ní začali lidé Meghan okamžitě srovnávat. Pokud bude v ignorování protokolu pokračovat, dost možná jí začnou noví příbuzní házet klacky pod kolena, jako to dělali právě Harryho mamince!