Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Potížistka Demi Lovato je opět zamilovaná po uši! Tento vztah ji ale může stát život!

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 18 fotografií
Populární zpěvačka Demi Lovato (26) má za sebou krušné období plné problémů, drog a následného léčení. Teď se rozhodla začít nový život a poté, co strávila tři měsíce na odvykačce, se opět ukazuje na veřejnosti a snaží se žít normálně.

Letos v červenci byl internet plný zpráv o předávkování zpěvačky Demi Lovato. Tu následně hospitalizovali a poté umístili do léčebny, kde strávila dlouhé tři měsíce. Dokonce i přibrala na váze necelých 20 kg, podle vyjádření lidí z jejího okolí.

Teď se snaží začít odznova! Našla si dokonce lásku a paparazzi ji několikrát s tímto sedmadvacetiletým mužem vyfotili v ulicích Los Angeles. Peroxidový blonďák je módní návrhář Henry Levy. Na jejich vztahu by nebylo nic špatného, kdyby Henry nebyl také bývalý narkoman.

Na léčení měl za úkol pomoct Demi ze závislosti, ale fanouškům se jeho vztah s oblíbenou zpěvačkou nelíbí. Mají totiž obavy, že právě Henry ji může opět dostat do drog a alkoholu. Demi již dlouhou dobu bojuje s bipolární poruchou, kvůli které má hluboké deprese. Právě proto se uchýlila k drogám a alkoholu.

Jak tento vztah mezi mladým návrhářem a Demi Lovato dopadne? Rodina, ale i fanoušci doufají, že vše bude v pořádku!

Související články

Další články