Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Potíže ve sněmovně: Šlechtová se nakazila koronavirem, do karantény museli i poslanci

Karla Šlechtová.
Zdroj: Facebook.com
Koronavirus
Koronavirus řádí i ve sněmovně. Nově se zákeřnou nemocí nakazila i poslankyně hnutí ANO Karla Šlechtová. Kvůli jejímu pozitivnímu testu na covid-19 museli do karantény někteří poslanci ANO a ČSSD.

„Kancelář Poslanecké sněmovny v neděli obdržela informaci, že ve druhé polovině minulého týdne byl u jedné osoby z řad poslanců zjištěn pozitivní výsledek na covid. Tato osoba se ve středu zúčastnila mimořádné schůze,“ citoval server Lidovky.cz z e-mailu, který koloval mezi poslanci.

Následně vyšlo najevo, že nakaženou je Karla Šlechtová, bývalá ministryně pro místní rozvoj a obranu. To, že se poslankyně potýká s koronavirem, potvrdil serveru Lidovky předseda poslaneckého klubu ANO Jaroslav Faltýnek

Více než deset osob v karanténě

Kvůli tomu tak museli někteří poslanci do karantény Podle Faltýnka jde zatím o více než 10 osob z řad poslanců ANO a ČSSD. Ti teď budou muset podstoupit testy.

Poslanci se naposledy sešli minulou středu, kdy schvalovali možnost hlasovat v podzimních volbách do krajských zastupitelstev a třetiny Senátu i pro lidi nacházející se v karanténě. Zároveň jednali o uzákonění distanční výuky ve školách.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy