Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

POTÍŽE S KOSTÝMY ve StarDance: Milušce Bittnerové vypadávají prsa, Piškulovi se škrtí jeho píšťalka

Oblečky na tělo dělají našim hvězdám obtíže.
+ Další 2 fotografie
Taneční soutěž plná hvězd ještě nezačala a už se musí řešit první problémy. Produkci trápí hlavně to, aby se v přímém přenosu, který začne 8. října, nestal nějaký trapas. Třeba takové vypadlé ňadro, to by bylo něco. Největší problém mají s vnadnou herečkou Miluškou Bittnerovou. Jak chtějí zkrotit její bujné poprsí?

„Moje prsa jsou velkým oříškem kostymérů. Oblečení je fakt krásné, jen jsou obavy na místě. Teď vymýšlejí, jak zajistit to, aby mi nevypadly. Přeci jen je to dost na tělo, i já mám obavy. Ale beru to statečně. Kdyby se něco stalo a něco opravdu vykouklo, tak to pro mě nebude konec světa. Ale bude lepší, když to nějak podlepí. Uvidíme, jak si s tím poradí,“ prozradila redakci eXtra.cz vysmátá Miluška Bittnerová.

Ta doufá, že soutěží něco shodí jako její předchůdci. Jenže zatím to vidí černě. „Já jsem naopak přibrala dvě kila. Snažím se vykrmit svého tanečníka, ale přibírám jen já. Snad časem přeci jen něco shodím,“ řekla s úsměvem česká Marilyn Monroe. Ta se ani nebojí, že by její nový přítel žárlil, že s jiným mužem tráví tolik času.

„Ten se mi spíš směje, jak jsem týraná a domů chodím z tréninků po čtyřech. Ještě se mi směje, že bychom si spolu mohli jít někam zatančit. Ale žárlit? To fakt ne,“ dodala sympatická blondýnka.

To mladý herec Zdeněk Piškula (18) je na tom poměrně hůř. Vypadávající prsa ho netrápí, ale spíš se nemůže sžít s tanečním kostýmem. Speciální body, které musí nosit, ho totiž škrtí na přirození! „Není to vůbec příjemné. Pořád se kvůli tomu musím vrtět a sahat si tam, i když je to neslušné. Hlavně když máte jako tanečník vypadat noblesně. Chápu, že ženy body mají rády, ale my kluci mezi nohama máme něco jiného, takže se cítím tak trochu stísněn,“ řekl nám tak trošku stydlivě idol dívčích srdcí.

Jak to nakonec celé dopadne, uvidíme už za měsíc 8. října v České televizi. Tak schválně, jestli kostyméři dokáží udržet Miluščina ňadra na uzdě a jestli se chudák Zdenda v rozkroku neudrbe k smrti. Bude to určitě zajímavá podívaná.

Mohlo by vás zajímat

Další články