Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Potichu se směje… Exkluzivně pro eXtra.cz: Co říká Michaela Ochotská na to, že se exmanžel Rosol znovu oženil?

Zdroj: instagram
+ Dalších 19 fotografií
Že by mu to vyšlo napotřetí? Je to dost možné... Tenista Lukáš Rosol (32) se nedávno rozvedl s Michaelou Ochotskou (33) a už je znovu ženáč. Tenhle kluk má s nadsázkou řečeno na kontě skoro více svateb než zápasů na kurtu. Jenže co na Rosolovu svatbu říká jeho exmanželka? Redakce eXtra.cz ji oslovila.

Rosol se rozvádí a žení jako na běžícím páse. Svou třetí veselku uspořádal jen krátce poté, co se rozvedl s Michaelou Ochotskou. Svatbu potvrdil romantickou fotkou snubních prstýnků, kterou zveřejnil na Instagramu.

A kdo tento šok ustál, jistě se ptá, co na to asi říká Ochotská. Redakce eXtra.cz ji oslovila a Míša se v duchu musela hodně smát. Ale navenek se jí nic moc říkat nechtělo, s tenistou mají totiž společného syna Andrého. „Bez komentáře,“ napsala Ochotská v první SMS zprávě na dotaz redaktora a ze znění, jak ho Míša napsala, bylo znát, že jí musejí cukat koutky. „Fakt nemůžu, díky za pochopení,“ stálo v další zprávě.

Ochotská tak jasně dala najevo, že lásce Rosola a Kubinové, která si vzala jeho jméno, moc nevěří. A Michaela to může posoudit nejlépe. S talentovaným tenistou si rovněž slibovali věrnost… Poprvé byl Rosol ženatý s atletkou Denisou Rosolovou. Pak následovalo manželství s bývalou hvězdou zpravodajství TV Nova, ze kterého má syna Andrého (3). A teď přišlo na řadu manželství s krásnou Petrou. Kolik svateb ještě Rosol chystá, ukáže čas. Ale kdo ví, třeba mu to tentokrát vydrží navždy.

Související články

Další články