Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Potí se nejen pod bičem! Chcete mít tělo jako hvězdy z PADESÁTI ODSTÍNŮ? Tady je návod!

+ Dalších 11 fotografií
Česká premiéra filmu 50 odstínů temnoty opravdu klepe na dveře. Kina budou v období Valentýna opět praskat ve švech a sršet ženskou aurou. Pokud jste si ale mysleli, že natočit pár postelových scén je hračka, jste pěkně na omylu. Hlavní hvězdy se kvůli svým postavám musí pěkně potit, a to nejen v ložnici. Jejich trenérka odhalila jejich cvičební plány.

Ramona Braganza je trenérkou Jamieho DornanaDakoty Johnson. Měla za úkol herce vyrýsovat pro druhé pokračování úspěšné ságy. Často spolupracuje mimo jiné s Halle Berry nebo Jessicou Albou, takže je na práci s celebritami poměrně zvyklá a ony ji sami vyhledávají, aby na natáčení vypadali skvěle.

Pro Dakotu, která má postavu samu o sobě hubenou, bylo nejdůležitější ji vyrýsovat a samozřejmě se zaměřit na ohebnost. Nemůžete natáčet film o sexu, když pořádně nedáte nohy od sebe, že? Dakota tedy trénovala pětkrát týdně, a to vždy 30 až 45 minut na střídačku s cardio tréninky, které trvaly 20 minut. Mimo to ještě navštěvovala hodiny jógy. Tréninky zahrnovaly spoustu strečinku a aerobního posilování. „Nejdůležitější bylo, aby ji to bavilo a nemusela jsem ji k ničemu nutit. Nikam jsem ji za palce u nohou rozhodně nevěšela,“ podotkla Ramona ke společnému tréninku pro časopis Cosmopolitan.

Oproti tomu na Jamieho, který je vyrýsovaný tak, že nám tečou sliny, čekal trénink zaměřený na nohy. Ano, au, jako bychom slyšeli sportovní nadšence, kteří s podobnými tréninky mají své zkušenosti. Jamie docházel k Ramoně pouze dvakrát v týdnu, protože se sám věnuje cvičení denně. Tréninky prý bere velmi vážně a celou horní půlku těla si prakticky vysekal sám. Jako kluk z fitka se tréninku vůbec nebál a neváhal si hned od začátku naložit těžší váhy.

Související články

Další články