Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Potetovaný Laky Royal popsal, jak ho přijala rodina Miss Kočendové, se kterou čeká dítě

Zdroj: Laky Royal
+ Dalších 6 fotografií
Je to láska
Málokterý vztah v české šoubyznysu je aktuálně tolik propíraný. Dvacetiletá miska Natálie Kočendová je v pátém měsíci se zřejmě nejslavnějším českým barberem Laky Royalem, který je proslulý svým potetovaným obličejem. Laky nyní poprvé popsal, jak probíhalo jeho představení v rodině Kočendové.

„Když jsme s Natálkou zjistili, že spolu čekáme dítě, tak to pro ní nebylo úplně jednoduché. Musela říct rodičům, že je těhotná s někým, koho do té doby vůbec neznali a nikdy s nikým nemluvili ani po telefonu,“ začal své vyprávění o seznámení s rodinou missky slavný holič v talk show (Ne)blázni novináře Tomáše Poláčka.

„U Natálky doma na mne čekalo asi 12 lidí – obě babičky, oba dědové, tety, strejdové a samozřejmě rodiče. Já jsem se slušně oblékl, všem jsem přinesl květiny a na nic jsem si nehrál. Jel jsem to na upřímnost. Moje tetování už znali z internetu, takže to pro ně nebyl takový šok. A přijali mne skvěle. Těší se na miminko a všechno dopadlo dobře,“ popsal Laky Royal svůj vstup do rodiny matky svého budoucího dítěte.

Těhotenství Kočendové, která díky svému umístění v soutěži krásy měla právo na účast v mezinárodním klání krásných dívek, ovšem nešokovalo jen rodinu Natálie. Své překvapení neskrývala ani organizátorka soutěže Miss Czech Republic Taťána Makarenko (30).

„Ukázalo se, že Natálie už v době konání finále byla v druhém měsíci těhotenství. Kvůli tomu jí tak nemůžeme poslat na mezinárodní soutěž, ale k těhotenství jí samozřejmě gratulujeme, protože to je mnohem důležitější, než všechny soutěže krásy na světě,“ řekla tehdy Makarenko.

Související články

Další články