Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Potetovaný Laky Royal popsal, jak ho přijala rodina Miss Kočendové, se kterou čeká dítě

Laky Royal
Zdroj: Laky Royal
+ Dalších 6 fotografií
Je to láska
Málokterý vztah v české šoubyznysu je aktuálně tolik propíraný. Dvacetiletá miska Natálie Kočendová je v pátém měsíci se zřejmě nejslavnějším českým barberem Laky Royalem, který je proslulý svým potetovaným obličejem. Laky nyní poprvé popsal, jak probíhalo jeho představení v rodině Kočendové.

"Když jsme s Natálkou zjistili, že spolu čekáme dítě, tak to pro ní nebylo úplně jednoduché. Musela říct rodičům, že je těhotná s někým, koho do té doby vůbec neznali a nikdy s nikým nemluvili ani po telefonu," začal své vyprávění o seznámení s rodinou missky slavný holič v talk show (Ne)blázni novináře Tomáše Poláčka

"U Natálky doma na mne čekalo asi 12 lidí – obě babičky, oba dědové, tety, strejdové a samozřejmě rodiče. Já jsem se slušně oblékl, všem jsem přinesl květiny a na nic jsem si nehrál. Jel jsem to na upřímnost. Moje tetování už znali z internetu, takže to pro ně nebyl takový šok. A přijali mne skvěle. Těší se na miminko a všechno dopadlo dobře," popsal Laky Royal svůj vstup do rodiny matky svého budoucího dítěte.

Těhotenství Kočendové, která díky svému umístění v soutěži krásy měla právo na účast v mezinárodním klání krásných dívek, ovšem nešokovalo jen rodinu Natálie. Své překvapení neskrývala ani organizátorka soutěže Miss Czech Republic Taťána Makarenko (30).

"Ukázalo se, že Natálie už v době konání finále byla v druhém měsíci těhotenství. Kvůli tomu jí tak nemůžeme poslat na mezinárodní soutěž, ale k těhotenství jí samozřejmě gratulujeme, protože to je mnohem důležitější, než všechny soutěže krásy na světě," řekla tehdy Makarenko.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy