Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Potetovaný drsňák Přemek Forejt přiznal, že je citlivka: Jeho Evička ho pokaždé dožene k slzám

+ Dalších 9 fotografií

Ačkoliv už spolu nějaký ten pátek tvoří pár a loni v létě přivedli na svět svého prvního společného potomka, jsou známý šéfkuchař Přemek Forejt a zpěvačka Eva Burešová stále jako by byli čerstvě zamilovaní. Jeden druhému neustále veřejně skládají poklony a potetovaný kulinář dokonce eXtra.cz prozradil, čím ho jeho drahá polovička dokáže dojmout až k slzám. 

Pořádná tréma

Oblíbená herečka a zpěvačka Eva Burešová je už několik let šťastně zadaná a po boku svého partnera, přísného porotce kulinářské soutěže MasterChef Přemka Forejta, úplně rozkvetla. Jeden z nejhezčích párů českého showbyznysu samozřejmě nemohl chybět na červeném koberci galavečera slavnostního udílení cen ankety Český slavík.

Česká muzikálová a seriálová hvězda ještě před začátkem akce přiznala velikou trému, kterou ale více než ze samotného vyhlašování vítězů, měla z hudebního vystoupení, jež ji během přímého přenosu čekalo. "Cítím nervozitu hlavně z toho, že budu zpívat s kapelou poprvé singl Sirény, který dnes vyšel, takže z toho jsem nervózní," řekla eXtra.cz usměvavá brunetka, která vynesla róbu své oblíbené módní návrhářky Zuzany Lešák Černé.

Evin vstup byl navíc naplánován na dobu, kdy je dvojnásobná maminka již zvyklá po náročném dni odpočívat. "Budeme vystupovat poměrně pozdě, v čase, kdy já už většinou spím s dětmi v posteli, takže jsem zvědavá v jakém stavu budu," dodala ve slavnostní večer se smíchem zpěvačka, která, ač byla mezi nominovanými, si prestižní cenu za přínos české hudební scéně nakonec neodnesla.


Láskyplné vyznání

Její milovaný partner, potetovaný šéfkuchař slavné olomoucké restaurace Entrée, byl na svou krásnou umělkyni i tak náležitě pyšný a nezdráhal se popsat pocity, které má pokaždé, když maminka jeho syna Tristana vystupuje na pódiu. "Já jsem pyšnej. Vždycky držím slzy a vždycky, když už vím, že to na mě jde, tak se nadechuju, koušu se do rtů, štípu se a tak dál, a prostě jsem pyšnej, to je jasný," vyjevil své pocity ohledně Evina zlata v hrdle Přemek.

Stejně jako Forejt, tak i Burešová se před nedávnem rozplývala nad všemi plusy svého vyvoleného. "Je to takový trapný, ale já jsem se nedávno takhle podívala na toho svýho potetovanýho muže a říkala jsem si: 'Do prčic, já kdybych byla kdekoli, kdykoli a on by byl v místnosti, já bych se do něj pokaždé zamilovala znova'. Je to pro mě chlap, kterýho jsem si vždycky přála mít, nejen chováním, jak je úžasnej, hodnej, tolerantní, milej, podporující, ale i tím fyzičnem," vyznala se před nedávnem naší redakci ze svých citů zpěvačka.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy