Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Potetované dekolty, vlastní podobizny i tampony: Tyhle kérky zdobí české celebrity

Zdroj: Archiv Dominika Mearošová / Archiv Sharlota / Archiv Bereniky Kohoutová / Koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Sexy kérky
Nejvíc sexy tetování českých celebrit. Někdo sází na romantické a nenápadné nápisy, jiní se nebojí ani vlastních podobizen. Vytetovaný tampon nebo potetovaná prsa? I to vám v naší galerii nejzajímavějších kérek nabízíme.

Herečka ze seriálu Ulice Jana Sováková (44) doplnila červený pruh na paži modrým „rukávem“. Jana se v kérkách vyzná, sama totiž vede vlastní tetovací salon a kromě ruky má obrázek třeba taky na bříšku. Mladá rapperka Sharlota (24), známá songy jako Fajn nebo S*áč, se vůbec netají tím, že se v tetování doslova vyžívá. Její tělo zdobí postavičky z animovaných filmů, autoportrét nebo třeba taky hygienická dámská pomůcka, tampon. Lopatkám zpěvačky Bereniky Kohoutové (30) vévodí nápis hudba, hudba, hudba. Na žebra si Berenika nechala vytetovat láska a humor. Známá zpěvačka se dále pyšní kohoutem na rameni a velkým obrázkem srdce pod ňadry.

Agáta Hanychová (35) má kérek víc. Anglický nápis Věřím v Boha na rameni překryla abstraktní malbou. Tetování má modelka na tříslech, na krku nebo na prstu. To poslední jmenované si ale nechávala upravovat, protože jí připomínalo bývalého manžela Jakuba Prachaře (37). Bývalá misska Jitka Boho (29) má na zádech vytetované anglické Hudba je mé náboženství. Sama si nedávno pochvalovala, jak hezky opticky zvedne povadlá prsa elegantní vzorec, který si pod ně nechala inkoustem přimalovat. Na ruce má pak Jitka orientální krajku. Zápěstí zpěvačce zdobí holubice a paži latinský citát Quid sis, intetest, non quid habeas, tedy Záleží na tom, co jsi, ne na tom, co máš.

Tělo biatlonistky Gabriely Koukalové (31) je poseto barevnými obrázky rtů, kolibříka, srdíčka, vlašťovek a růže. Modelka Vlaďka Erbová (39) nemá ráda žádnou divočinu, což dokazují pouze jemné nápisy na žebrech a krku. Odvážná modelka Dominika Mesarošová (35) si nechala potetovat celou paži vlastní podobiznou. Youtuberka Carrie Kirsten (23) je tetováním přímo posedlá, kérek ji krášlí spousta, od slov a souvětí přes pyramidy, tlapky i obrázek mývala. Influencerka Andula (28) zvolila pro své decentní tetování opravdu netradiční místo – srdíčko si nechala vytetovat přímo do dekoltu.

Související články

Další články