Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Potetovaná Robinsonka o dítěti a nechutnostech na ostrově: Každý tam měl svoji jámu

+ Dalších 14 fotografií
Robinsonův ostrov
Martina Helis (27) patří mezi ty účastníky reality show, kteří ani po jejich skončení neupadli v zapomnění. Za chvíli to budou tři roky od doby, kdy se zúčastnila drsné soutěže o přežití Robinsonův ostrov. V rozhovoru pro eXtra.cz se rozpovídala nejenom o tom, co by udělala nyní jinak, ale také prozradila, jestli se svým manželem Kubou uvažují o potomkovi.

Drsňačka z Robinsonova ostrova

Martina Helis patřila mezi favoritky Robinsonova ostrova hned na začátku. Potetovaná sympatická černovláska se před ničím jen tak nezalekla a do soutěží šla po hlavě. Martina měla velké ambice stát se vítězkou, ale to se nakonec nepodařilo.

U půvabné Robinsonky patrně platí pořekadlo Neštěstí ve hře, štěstí v lásce. Nyní to budou už téměř tři roky, kdy se odhodlala jít bojovat o přežití. Jak sama dnes říká, dospěla a spoustu věcí by udělala jinak.

"Myslím si, že jsem vyrostla, a kdybych tam jela asi nyní, tak bych se zachovala jinak a myslím si, že bych vyhrála. Určitě bych změnila postoj ke hře a asi bych méně fňukala a více se snažila v soutěžích," zavzpomínala Martina na svoji účast v reality show.

Svatba a děti

Po skončení soutěže se Martina trochu stáhla do ústraní, a to z jasných důvodů. Nejdříve proběhlo zasnoubení s dlouholetým přítelem Kubou a pak už jen plánovali svatbu.

"Poté, co jsem se vrátila z ostrova, mě Kuba požádal o ruku na Sázavě, kde mám chatu. Svatba se konala na Zámečku v Poddubí a byl to ten nejkrásnější den v mém životě. Děti samozřejmě plánujeme, ale až to přijde, tak to přijde,“ řekla šťastná Martina.

Svatební den si užili oba dva na sto procent a Martina všechny překvapila svým něžným vzhledem křehké dívky. Jako nevěsta byla skutečně nádherná, až se ženich Kuba neudržel a v jednu chvíli se rozplakal.

„S mým manželem jsme se potkali před 3 lety v jednom pražském bistru, kde jsem pracovala. Napsal mi až po měsíci, vzal mě na rande na vyhlídku, kde jsme si několik hodin povídali a zamilovali se do sebe," dodala.

Otřesné podmínky na ostrově

Divákům samozřejmě neuniklo, že na ostrově panují dost drsné podmínky, co se týče jídla, ale také hygieny. Soutěžící se prakticky stravovali až na pár výjimek rýží a tím, co našli. Každodenní hygienu prováděli v moři, takže o kdovíjak velké čistotě nemohla být řeč.

S chozením na záchod to měli pomalu jako ve středověku. "Na záchod jsme chodili do díry, kterou si každý vyhrabal," řekla Martina se smíchem.

Související články

Další články