Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Potetovaná Robinsonka Martina Helis skáče radostí: S manželem čeká miminko

Potetovaná Robinsonka Martina Helis skáče radostí: S manželem čeká miminko
Zdroj: IG: @martina.helis
+ Další 4 fotografie
radostná novina
V drsné reality show Robinsonův ostrov patřila Martina Helis mezi favoritky. Potetovaná černovláska neměla z ničeho nahnáno a v soutěži se rvala jako lev. Sice nezvítězila, zato ji potkalo něco krásného v osobním životě. Minulý rok se vdala a teď přišla s další krásnou novinkou. Do rodinky přibude třetí člen!

"Už se nemůžeme dočkat, až se nám díky Tobě otočí celý život vzhůru nohama," napsala pod fotku na Instagramu šťastná nastávající maminka Martina Helis, kterou můžete znát právě z reality show Robinsonův ostrov. Potetovaná kráska se teď může těšit na nového člena rodiny. "Malej Avenger na cestě," pochlubil se Jakub na svém Instagramu s hashtagem #budutata.

Z drsné ženy v něžnou princeznu

Po ukončení soutěže se Martina začala věnovat hlavně svému osobnímu životu. S dlouholetým přítelem Kubou, se kterým se seznámila před několika lety v jednom pražském bistru, se zasnoubila a pak přišla svatba, kde vypadala jako princezna.

"Poté, co jsem se vrátila z ostrova, mě Kuba požádal o ruku na Sázavě, kde mám chatu. Svatba se konala na Zámečku v Poddubí a byl to ten nejkrásnější den v mém životě. Děti samozřejmě plánujeme, ale až to přijde, tak to přijde," prozradila nám před rokem Martina. A dnes už se se svým miláčkem mohou na příchod miminka těšit. Gratulujeme!

Související články

Další články