Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Potetovaná kost Sharlota si nedá pokoj: Takhle provokovala luxusním tělíčkem

Je na co koukat.
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 18 fotografií
Šarlota Fratinová (20) je pěkně žhavá rebelka a moc dobře ví, jak lidi zaujmout. Kromě toho, že ráda střídá účesy a zkouší různé paruky, tak se nebojí jít s kůží na trh. Sharlota před pár dny umístila na sociální sítě pěkně odvážné video a fotky. I když je pravdou, že na výstřednosti u téhle rapperky jsme si už zvykli.

Sharlota je v Česku známá především jako rapperka, kterou sledují statisíce lidí na sociálních sítích. Na první pohled je to extravagantní kráska, která vám vždy řekne to, co si myslí. Kromě hudební kariéry se chystá rozjet svou módní značku.

Sama nejraději nakupuje v sekáčích, nebo si věci nějak dotvoří sama. Koneckonců možná proto je také vzorem hodně mladých lidí. Výstřední, milá a vždy usměvavá. Sharlota je ale také pěkná provokatérka.

Před pár dny přidala na své sociální sítě pěkně ostré video. Na něm ukazuje své potetované luxusní tělíčko. Sharlota se totiž pyšní naprosto perfektní postavou, která je bez jediné chybičky. Navíc se nebojí jít s kůží na trh, a to je velké plus.

Související články

Další články