Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Potetovaná Barbie (19) děsí vzhledem: Implantáty má dokonce i v intimních partiích

Zdroj: archiv Aydin Mod
+ Další 4 fotografie
image
Potetovaná Barbie Aydin Mod z Říma šokuje implantáty a piercingy i v intimních partiích. Ona sama se považuje za krásnou, v budoucnu plánuje zvětšení poprsí a pozadí. Momentálně pracuje na permanentních kovových zubech.

Aydin Mod (19) z Říma je velmi svérázná mladá dívka. Její image je poněkud netradiční a její vlastní umělecké dílo prý není zdaleka u konce. Aydin uvedla pro zpravodajský server Daily Star: „Všechno nepřirozené mě láká více. Chci mnohem větší umělá ňadra a pracuji na kovových zubech. Začala jsem s ušními lalůčky, když mi nebylo ani 11 let.“

K této dramatické a jistě velmi bolestivé proměně ji vede osobní potřeba. „Moje potřeba úpravy těla není diktována potřebou pozornosti, cítím potřebu být více ženou," tvrdí

Tato potetovaná, kovem „prošpikovaná“ mladá žena na kritiku cizích lidí vůbec nereaguje. „To, co dělám, se nikdy nemůže líbit všem.“ O své image má jasnou představu a hodlá v tom pokračovat. Investice do její přeměny ji už stála něco kolem v přepočtu 150.000 Kč.

Aydin má 12 skarifikací. To je dobrovolné jizvení. Aby jizva vznikla, musí se do kůže řezat. Výsledkem je pak vystouplý ornament. Barbie má stovky piercingů, roztahováků a výplní. Žena chce být časem potetovaná úplně celá. Na svém Instagramovém profilu postuje velmi odvážné snímky, ze kterých je patrné, že má upravené i intimní partie. „Je to můj životní styl.“ Na fotografiích je zřejmé, kolik bolesti musela pro své zdokonalení tato kontroverzní žena zažít. Aydin Mod si dokonce nechala potetovat i oční bulvy.

Související články

Další články