Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Potěšení pro nejhlídanější vězně světa? Bachaři jim zavolali striptérky!

Šéfové nejhlídanější věznice v El Salvadoru zuří. Místní bachaři odsouhlasili nebezpečným vězňům striptérky a tanečnice. Vše kvůli blížícím se slavnostem v zemi. Na celou aférku se přišlo kvůli uniklému záznamu. Celou akci si totiž někdo nahrál na video a pustil do světa.

Nahé striptérky před 200 muži, mezi nimiž můžou být nejnebezpečnější vězni na planetě. Vězni v El Salvadoru poprosili, jestli můžou místní svátek oslavit stylově. S hudbou a tanečnicemi. Jenomže se to nějak zvrhlo a podle záznamu před nimi tancovaly slečny nahé. Celá věc se momentálně vyšetřuje.

A zatímco vězni ještě pořád ve svých celách myslí na vnadné krásky, vedení má vrásky na čele. Za tuhle hanbatou oslavu budou brzy padat hlavy. Nikdo nechápe, jak něco takového ve vězení vůbec mohlo projít. A stále se zjišťuje, jak se tam ženy ocitly. Jestli vystupovaly z vlastní vůle, nebo jim někdo vyhrožoval. Ono totiž svléknout se před tolika nebezpečnými muži chce pěknou dávku odvahy.

Podobná situace se prý v žádném dalším vězení nesmí opakovat. Místní politici nechtějí, aby věznice takto zneužívala peníze daňových poplatníků.

Související články

Další články