Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Posvítili jsme si na ně! Seriál o steroidové mafii v ČR zasáhl statisíce čtenářů i uživatelů

+ Dalších 5 fotografií
Současná společnost uctívá kult těla! Mnozí chtějí být dokonalí a jít za hranice svých možností... Redakce eXtra.cz přinesla seriál o steroidové mafii v Česku, v němž nastínila, jak se na černý trh dostávají zakázané látky. Užívají je nejen profesionálové, rekreační sportovci, ale i krásky z Instagramu či nezletilí.

Na kameru eXtra.cz v exkluzivním materiálu promluvil dealer, který se přes 20 let pohybuje za hranou zákona. Upřesnil, jak anabolické steroidy a zakázané spalovače fungují v lidském těle, kdo je nejvíce shání, ale i kolik stojí měsíční kúra. O tom, že jde o trestnou činnost a kolik za ni hrozí odnětí svobody, kdo se specializuje na prodej zakázaných látek, to vysvětlila v seriálu kriminalistka z Národní protidrogové centrály. Na kameru promluvil i člen Antidopingového výboru, ale i lékař či konzumentka, která odhalila, jak jí zakázaná látka poničila zdraví.

Celý seriál o steroidové mafii zaujal čtenáře eXtra.cz, když ho vidělo 295 tisíc čtenářů, což potvrzuje skutečnost, že steroidy a zakázané látky jsou tématem, o kterém mnozí vědí, ale veřejně se o něm moc nemluví.

Redakce eXtra.cz se rozhodla, že z jednotlivých dílů připraví dokument, který přináší z jednotlivých dílů pohled na celou problematiku. Podívejte se na exkluzivní dokument na videu, který vám vnese více světla o látkách, které dokáží z uživatele udělat superčlověka, ale zároveň si mohou vybrat velmi krutou daň - zničené zdraví.

1. díl seriálu – rozhovor s dealerem steroidů – NAJDETE ZDE

2. díl seriálu – rozhovor s kriminalistkou z Národní protidrogové centrály – NAJDETE ZDE

3. díl seriálu – rozhovor s uživatelkou zakázaných látek – NAJDETE ZDE

4. díl seriálu – rozhovor s členem Antidopingového výboru ČR – NAJDETE ZDE

5. díl seriálu – rozhovor s lékařem – NAJDETE ZDE

Související články

Další články

Nejnovější kauzy